امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هیجان انگیزترین مقاصد برای غواصی در دنیا

هیجان انگیزترین مقاصد برای غواصی در دنیا

غواصی یکی از تفریحات مهیجی می باشد که علاقه مندان خاص خودش را دارد و در اغلب شهرهای ساحلی سایت های متعددی برای انجام آن تأسیس شده است که افراد مختلف می توانند به این سایت ها مراجعه کرده و به غواصی بپردازند. برخی از مقاصد گردشگری موجود در دنیا، سایت های غواصی مجهزی را دارا می باشند و ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با هیجان انگیز ترین مقاصد برای غواصی در دنیا در اختیار دوست داران غواصی قرار دهیم.

جزیره کیش
در جزیره زیبای کیش 5 مرکز غواصی به نام های شکاف جنوبی، کشتی یونانی، بیگ کورال و ژوراسیک پارک، سایت کشتی داما کیش و سمبارون وجود دارد که گردشگران تور کیش می توانند در آن ها به تفریح بپردازند. غواصی در کیش به صورت تور برگزار می شود و هزینه آن تقریبا 100 هزار تومان می باشد.

تپه مرجانی شارک و یولاندا
یکی از هیجان انگیزترین مقاصد برای غواصی در دنیا تپه مرجانی شارک و یولاندا می باشد. این مرکز غواصی که تا 40 متر عمق دارد، در پارک ملی راس محمد در کشور مصر واقع شده و گردشگران تور آفریقا می توانند در آن از غواصی کردن لذت ببرند.

اسکله نیروی دریایی
آن دسته از گردشگران تور استرالیا که به آثار جنگی علاقه مند هستند، می توانند در این مرکز در کنار غواصی کردن این آثار را نیز تماشا کنند. اسکله نیروی دریایی با وجود وسعت کم، ولی جاذبه های زیادی را در خود جای داده که بازدید از همه ی آن ها بیش از 3 روز زمان لازم دارد.

لیبرتی
این منطقه که در کشور اندونزی می باشد به دلیل وجود کشتی به گل نشسته جنگ جهانی دوم شهرت زیادی پیدا کرده است. گردشگران تور بالی می توانند در عمق 30 متری در این مکان به غواصی بپردازند و مرجان ها را به تماشا بنشینند. 

نظرات مردم درباره هیجان انگیزترین مقاصد برای غواصی در دنیا

راضیه 28 مرداد 97
1
چقدر مطلبتون در رابطه با هیجان انگیزترین مقاصد برای غواصی در دنیا خوب بود من عاشق غواصیم
درج نظر