امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به پربازدید ترین جاذبه های بلغارستان

پربازدید ترین جاذبه های بلغارستان

بلغارستان کشوری تاریخی و کهن است که جاذبه های گردشگری زیادی را در خود جای داده است. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم پربازدید ترین جاذبه های بلغارستان را معرفی کنیم.
کلیسای وارنا یکی از جاذبه های مهم این شهر است که نماد شهر وارنا نیز محسوب می شود. یک برج بسیار زیبا به نام برج ناقوس در این کلیسا بنا شده که نظر گردشگران تور وارنا را به خود جلب کرده است.
یکی از پربازدید ترین جاذبه های بلغارستان هفت دریاچه ریلا نام دارد. این مجموعه شامل دریاچه های یخی می شود که ارتفاع آن ها از سطح دریا بین 2100 تا 2500 متر می باشد و جلوه ی بی نظیری دارد.
این ساحل بسیار زیبا در نزدیک رودخانه ولکا واقع شده است. در اطراف این ساحل درختان سرسبزی وجود دارد که بر زیبایی های آن افزوده و مکان محبوبی برای گردشگران تور بلغارستان می باشد.
موزه باستان شناسی وارنا در سال 1888 در این شهر تاسیس شد. مساحت کلی آن حدود 2100 متر است. آثار باستانی با ارزشی در این موزه نگهداری می شود که قدمتی طولانی دارند.
قلعه بلوگرادچیک یا قلعه کالتو یک قلعه معروف در کشور بلغارستان است که به دلیل صخره های عجیبی که دارد مورد توجه گردشگران تور بلغارستان قرار گرفته است. این قلعه در دامنه کوه های بالکان، در نزدیکی شهر بلوگرادچیک واقع شده است. ارتفاع صخره های موجود در این قلعه بین 70 تا 200 متر است.
در بخش شمال شرق استان بلگاگوگراد منطقه ای کوهستانی و خوش منظره وجود دارد که دهکده روپیت نامیده می شود. این دهکده که آب و هوایی مدیترانه دارد، مملو از آرامش بوده و مکان خوبی برای تفریح و گردش می باشد و جهانگردان می توانند پرنده های متنوعی را در آن به نظاره بنشینند. 

نظرات مردم درباره پربازدید ترین جاذبه های بلغارستان

سارا نیکویی 15 مرداد 97
0
از خوندن پربازدید ترین جاذبه های بلغارستان واقعا لذت بردم یه جورایی می تونم بگم معتاد سایتتون شدم
درج نظر