مرگبارترین ارتفاعات توریستی

در اقصی نقاط جهان مکان هایی مرتفع وجود دارد که جنبه گردشگری نیز دارند، از این رو بسیاری از جهانگردان که عاشق ارتفاع و هیجان هستند به این مناطق رفته و سفری خاص و متفاوت را تجربه می کنند. با لحظه آخر همراه باشید تا شما را با مرگبارترین ارتفاعات توریستی در جهان آشنا کنیم.
قله هف دام
قله هف دام که یکی از مرگبارترین ارتفاعات توریستی جهان می باشد، حدود 1520 متر ارتفاع دارد. در دره یوسمایت یکی از سخت ترین مسیرهای پیاده روی وجود دارد که انتهای مسیر خطرناک ترین بخش صعود به قله می باشد. مسیر این قله به صورت عمودی بوده ولی در بین راه تمهیداتی در نظر گرفته شده که گردشگران بتوانند بدون لوازم و تجهیزات مخصوص مسیر را طی کنند و از کوهنوردی خود لذت ببرند.
قله اورست
قله اورست که بلندترین قله جهان می باشد، توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به خود جلب کرده و به طور سالیانه حدود 1200 کوهنورد از این منطقه بازدید می کنند. سرمای شدید این منطقه یکی از عواملی است که گردشگران تور چین را آزرده خاطر می کند.
پل تریفت
پل تریفت یکی از جاذبه های هیجان انگیز سوئیس است که مورد استقبال گردشگران تور سوئیس قرار گرفته است. این پل که از جمله بلندترین پل های معلق قابل پیاده روی در دنیا است، سال 2009 در ارتفاع حدود 90 متری ساخته شد که طول آن بیش از 170 متر می باشد.
سد ورزاسکا
یکی دیگر از مرگبارترین ارتفاعات توریستی سوئیس سد ورزاسکا می باشد که یکی از مرتفع ترین جایگاه های پرش را نیز دارد. گردشگران تور سوئیس و دوستداران ارتفاع و هیجان می توانند در این مکان بانجی جامپینگ و یا برش از سد را تجربه کنند. ارتفاع این سد حدود 220 متر است و برخی از توریست ها در این منطقه دوچرخه سواری می کنند. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما