بهترین صندلی ها در هواپیما کجا هستند

امروزه گردشگران بسیاری به نقاط مختلف جهان سفر می کنند. اکثر سفر ها حتی سفر های بین شهری به وسیله هواپیما انجام می شوند. هواپیما های مختلف خدمات متفاوتی را به مسافران خود ارائه می دهند و همچنین صندلی های متفاوتی دارند. اما برای برخی از افراد که به وسیله هواپیما سفر می کنند جای صندلی اهمیت دارد، این افراد لازم است بدانند بهترین صندلی ها در هواپیما کجا هستند. با ما در این بخش از وب سایت لحظه آخر همراه باشید تا بررسی کنیم بهترین صندلی ها در هواپیما کجا هستند.
به طور کلی برای افراد عادی بهترین صندلی در هواپیما، صندلی های ردیف خروجی بوده که نزدیک به دماغه هواپیما می باشند. این صندلی ها در کنار راهرو یا پنجره های هواپیما هستند. اما لازم است بدانید که اگر پرواز شما شبانه می باشد بهتر است صندلی های کنار پنجره را انتخاب کنید، این صندلی ها برای استراحت مناسب می باشند. همچنین مسافرانی که ترس از پرواز دارند و در هواپیما استرس به سراغ  آنها می آید بهتر است صندلی های بالای بال های هواپیما را برای سفر خود انتخاب کنند، آشفتگی های هوایی در صندلی های این بخش از هواپیما کمتر احساس شده و ترس از ارتفاع، کمتر رخ می دهد. برخی از مسافران که به تور داخلی، تور اروپا و سایر تور ها می روند ترجیح می دهند که صندلی های پشت دیوار ها و پرده های هواپیما را انتخاب کنند، زیرا اگر بر روی این صندلی ها بنشینید مسافر دیگری جلوی شما نبوده و صندلی وجود ندارد که فضای رو به روی شما را محدود کند. اما لازم است بدانید که این گونه صندلی در تمام هواپیما ها جای مناسبی نیست. افرادی که قد بلندی دارند لازم است که صندلی را انتخاب کنند که فضای جلوی پای آن آزاد بوده که در طول پرواز با مشکلی رو به رو نشوند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بهترین صندلی ها در هواپیما کجا هستند
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری