کاخی همانند گردنبند زمرد

کشور چین یکی از مقاصد گردشگری محبوب در بین جهانگردان است که در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. کاخ گردشگری شبیه گردنبند زمرد از جمله جاذبه های دیدنی این کشور است که زیبایی حیرت انگیزی دارد.
این کاخ گردشگری که کاخی همانند گردنبند زمرد است بر فراز یک تپه بنا شده و طراحی آن همانند یک گردنبند زمرد است. این کاخ توسط درختانی سر به فلک کشیده محاصره شده که زیبایی های کاخ را دو چندان کرده اند.
کاخی همانند گردنبند زمرد در ابتدا محل زندگی رهبر چین بوده که برای همسرش ساخته بود، آن ها در طی رخداد جنگ از کشور چین متواری گشت. این کاخ امروزه به یک موزه تبدیل شده که نظر گردشگران تور چین را به خود جلب نموده است. زیبایی منحصر به فرد این کاخ سبب شده تعداد زیادی از گردشگران تور چین این مکان را برای بازدید انتخاب کنند و از طبیعت بکر و چشم نواز آن لذت ببرند. در کشور چین سازه ها و بناهای عجیب زیادی ساخته شده که کاخی همانند گردنبند زمرد یکی از نمادهای آن است.
ساختمان کاخ 3 طبقه بوده که معماری چینی را به وضوح می توان در آن دید. طبقه سوم ساختمان دارای یک بالکن است که منظره بسیار زیبا و خوش منظری را برای گردشگران تور چین نمایان می کند. در جوار ساختمان تعدادی پله وجود دارد که برای رسیدن به ساختمان اصلی کاخ باید از آن ها عبور کنید. درختان بسیار بزرگی در اطراف ساختمان اصلی وجود دارد که قدمت فراوان داشته و در فصل بهار دارای درختان سرسبز بوده و در فصل پاییز برگ های آن زرد می شود. ساختمان کاخ از میان درختان بسیار زیاد قابل مشاهده است. این کاخ نزد گردشگران و توریست ها شهرتی مثال زدنی پیدا کرده و همواره زبان زد گردشگران تور چین و جهانگردان می باشد. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما