امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جاذبه هایی که نباید از آن ها عکس بگیرید

جاذبه هایی که نباید از آن ها عکس بگیرید

در جای جای دنیا، جاذبه های گردشگری، تاریخی و تفریحی فراوانی وجود دارد که باعث جذب توریست می شوند. بازدید و عکس برداری از مکان ها و جاذبه های گردشگری معمولا آزاد است، اما عکس گرفتن از شمار اندکی از آن ها نیز به دلایلی، ممنوع و غیر قانونی است. ما در این قسمت از سایت لحظه آخر قصد داریم به معرفی جاذبه هایی که نباید از آن ها عکس بگیرید، بپردازیم. پس با همراه باشید.

پارک ملی اولورا کاتا جوتا
پارک ملی اولورا کاتا جوتا، یکی از جاذبه های گردشگری کشور استرالیا است که در قلمرو شمالی آن واقع شده و زیبا ترین و معروف ترین مناظر طبیعی را در خود جای داده است. مردم بومی منطقه آنانگو (Anangu) معتقدند برخی آیین، اشیا و مناظر و چشم انداز های طبیعی مختص خود آن ها و افرادی است که با دقت و از نزدیک آن ها را مشاهده می کنند و گردشگران تور استرالیا نمی توانند از آن ها عکس برداری یا فیلم برداری کنند.

دره پادشاهان
دره پادشاهان یکی از مشهور ترین جاذبه های گردشگری کشور مصر است که در اقصر آن واقع شده است. گردشگران عزیز باید بدانند نه تنها عکس برداری از این مکان دیدنی ممنوع است، بلکه قبل از ورود یکایک گردشگران بازرسی شده و اجازه بردن دوربین عکاسی با خود به این مکان را ندارند. دره پادشاهان یکی از جاذبه هایی که نباید از آن ها عکس بگیرید بوده و در صورت تخلف، فرد خاطی 115 دلار جریمه خواهد شد.

صومعه وست مینیستر
صومعه وست مینیستر که در کشور انگلستان و شهر لندن واقع شده است، از جمله زیبا ترین کلیسا های این شهر است که راهبان آن بر این باورند که با عکس گرفتن در این مکان، شرافت و منزلت بنای آن لکه دار می شود. البته گردشگران تور اروپا لازم است بدانید عکس هایی از این صومعه در وبسایت آن برای استفاده شخصی افراد وجود دارد.

نظرات مردم درباره جاذبه هایی که نباید از آن ها عکس بگیرید

عبدی 14 مرداد 97
1
مقاله ای که در مورد جاذبه هایی که نباید از آن ها عکس بگیرید گذاشتید دلیل چی هست که نمیشه عکس گرفت ؟
درج نظر