هیجان انگیز ترین پل های عابر پیاده

در این قسمت سایت لحظه آخر قصد داریم هیجان انگیز ترین پل های عابر پیاده جهان را به شما معرفی کنیم، در دنیا پل های بسیار زیادی وجود دارد که اغلب آن ها فقط وسیله ای برای عبور و مرور یا گذر از خیابان ها و یا رودخانه هایی که از زیر آن ها می گذرند می باشد یا بعضی مسیر هایی که نمی توان از آن ها عبور کرد.
 با این حال برخی پل ها به دلیل ویژگی های خاصی که دارند و همچنین هیجان انگیز بودن آن ها، در دنیا به شهرتی ویژه دست یافته و به جاذبه های گردشگری تبدیل شده اند. با ما همراه باشید تا با هیجان انگیز ترین پل های عابر پیاده جهان آشنا شوید. 

1. گرند کنیون (آریزونا): پل گرند کنیون یک جاذبه توریستی است که در سال 2007 تاسیس شد. این مکان که به شکل نعل اسب می باشد و 1200 متر از سطح زمین فاصله دارد،‌ ارتفاعی که بلندترین آسمان‌ خراش‌ های دنیا را تحت ‌الشعاع قرار می‌دهد. شما می توانید بر فراز این مکان منظره زیبایی از رودخانه کلرادو را مقابل چشم تان تماشا کنید.

2. تیرول (اتریش): کوه های اتریش از قدیم مکانی جذاب و دیدنی برای توریست ها بوده است، اما پلی که به تازگی در این مکان ساخته شد، این امکان را به افراد می دهد تا منظره زیبای کوهستانی و حتی کشور زیبای ایتالیا را از ارتفاع 3 کیلومتری مشاهده کنند. این پل معلق، به ندرت در فصل زمستان باز است. پل تیرول در فصل تابستان میزبان افراد فراوانی است که برای انجام ورزش یوگا به این منطقه سفر می کنند.اگر چه این مکان بیشتر شبیه یک سکو است تا پل هوایی، اما بسیار ترسناک و هیجان انگیز به نظر می رسد. پل تیرول یکی از زیبا ترین مکان هایی است که که گردشگران تور اتریش می توانند در هنگام سفر به این کشور از آن دیدن کنند.

3. وکلند (نیوزیلند): یکی دیگر از هیجان انگیز ترین پل های عابر پیاده پل وکلند است که بر فراز مشهور ترین برج نیوزیلند واقع شده است، در بالاترین قسمت برج فضای بازی وجود دارد که بازدیدکنندگان می توانند روی آن پیاده روی کنند. این پل هوایی که در ارتفاع 192 متر از سطح زمین واقع شده، بسیار ترسناک است. 

4. کوه تیانمن (چین): این پل هزار و 300 متر از شانگهای فاصله دارد و حدود 1.43 کیلومتر بالاتر از سطح زمین قرار گرفته است. بازدید کنندگان هنگام عبور از این مکان باید جوراب های مخصوص به پا کنند. هنگام پیاده روی بر فراز این پل، هم از مناظر طبیعی و بسیار زیبای آن لذت می برید و هم قدم زدن میان ابرها را تجربه می کنید. به گردشگرانی که با تور چین به این منطقه سفر می کنند پیشنهاد می شود که حتما از این پل دیدن کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره هیجان انگیز ترین پل های عابر پیاده

یلدا 13 خرداد 97
0
وااااااااااااااااااای هیجان انگیز ترین پل های عابر پیاده خیلی هیجان انگیز بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما