بهترین کافه های دبی

شهر دبی واقع در کشور امارات، در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و باعث شده گردشگران بسیاری از سر تا سر دنبا برای بازدید و تفریح به این کشور سفر کنند. این شهر دارای کافه های متنوعی می باشد که برخی از آنها در در بین گردشگران تور دبی محبوب تر هستند. در این قسمت از سایت لحظه آخر اطلاعاتی در رابطه با بهترین کافه های دبی در اختیار شما قرار می دهیم.
کافه پابلیک در کنار دریاچه پلازا واقع شده است. دکوراسیون داخلی این کافه بسیار زیبا بوده و نمای چشم نوازی از دریاچه پلازه از داخل کافه پابلیک قابل مشاهده است. برخی مواقع مشتریان از صبح منتظر باز شدن این کافه هستند و پشت در آن صف می کشند. منو این کافه شامل غذا های یونانی و مدیترانه ای بوده و کیفیت غذا ها و نوشیدنی ها بسیار بالا بوده و طعم خیلی خوبی دارد. همین امر سبب شده این کافه در لیست بهترین کافه های دبی قرار بگیرد. کافه پابلیک دارای پرسنل حرفه ای می باشد و تمام کارکنان آن به دو زبان عربی و انگلیسی مسلط هستند. ساعت کاری کافه پابلیک از 8 صبح تا ساعت 7 شب می باشد.
کافه لایم تری تمام غذا ها و نوشیدنی های خود را از مواد کاملا طبیعی تهیه می کند، به همین دلیل این کافه در بین گردشگران تور دبی که به سلامتی خود اهمیت می دهند بسیار محبوب است. منو این کافه شامل غذا ها و نوشیدنی های محلی و بین المللی می باشد. کیفیت غذا های این رستوران بسیار مناسب می باشد، همچنین در فضای داخلی آن می توانید از اینترنت رایگان استفاده نمائید. کافه لاین تری در شهر دبی 3 شعبه دارد که در منطقه های القوز، جمیرا و شیخ زاید واقع شده اند. قهوه و کیک این کافه بسیار محبوب است. کارکنان این کافه بسیار حرفه ای می باشند و با روی خوش میزبان مشتریان هستند. همین امر سبب شده این کافه در لیست بهترین کافه های دبی قرار بگیرد. ساعت کاری این کافه از 7 صبح تا ساعت 10 شب می باشد. 
کافه مانچ یکی از کافه های جالب و محبوب در بین گردشگران تور دبی بوده که در میدان الوصل و در نزدیکی پارک صفا واقع شده است. در این کافه بجز صرف یک فنجان قهوه می توانید کتاب مورد علاقه خود را تهیه کنید. معروف ترین خوراکی این کافه سینی سه ردیفه می باشد، این سینی شامل انواع ساندویچ و کیک های خوش طعم است. همچنین این کافه چای بسیار خوش طعمی که به روش ایرانی دم می شود را برای مشتریان خود سرو می کند. این کافه در بین گردشگران تور امارات به عنوان یکی از بهترین کافه های دبی شناخته می شود. ساعت کاری کافه مانچ از 7:30 صبح تا ساعت 10 شب می باشد.
کافه تام اندسرژ واقع در مرکز خرید الجود دبی دارای ساختمانی 2 طبقه می باشد، این کافه بخش مشخصی برای غذا خوری و همچنین یک سالن برای پذیرایی از مشتریان خود دارد. کافه تام اندسرژ بهترین غذا های بین المللی و خوش طعم ترین قهوه را در دبی سرو می کند. همچنین کافه تام اندسرژ غذا های سنتی امارات را برای گردشگران تور دبی سرو می کند. طراحی فضای داخلی این کافه بسیار زیبا می باشد. منو این کافه بسیار کامل بوده و یکی از محبوب ترین خوراکی های این کافه کیک شکلاتی بدون ارد است که همراه با قهوه ای مخصوص برای مشتریان سرو می شود. تمام این موارد باعث شده که کافه تام اندسرژ در لیست بهترین کافه های دبی قرار بگیرد. ساعت کاری این کافه از 8 صبح تا ساعت 6 بعد از ظهر می باشد.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما