کافه پابلیک

بدیهی است یکی از کار های لذت بخش در سفر به هر مقصد گردشگری، رفتن به رستوران ها و کافه های آن و آشنایی با غذا ها و دسر های مخصوص آن است. دبی نیز دارای رستوران ها و کافه های جذابی است که خوردن یک وعده غذایی یا یک قهوه در آن ها می تواند تجربه خوبی را در طول سفرتان به دبی رقم بزند. یکی از این کافه ها، کافه پابلیک است. ما در ادامه این مقاله قصد داریم کافه پابلیک دبی را برای گردشگران عزیز معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.
کافه پابلیک در شهر دبی و در جوار دریاچه پلازا قرار گرفته است. این کافه با این که دارای فضای کوچکی است اما دنج و دوست داشتنی است و بسیاری از افراد و گردشگران تور دبی برای باز شدن درب های کافه لحظه شماری می کنند. ورودی کافه به درب ها و پنجره های شیشه ای سرتاسری مزین شده که باعث نور پردازی زیبایی در روز داخل کافه می شود. یکی از دیوار های کافه به رنگ مشکی است و بر روزی آن واژه Public به رنگ زرد نمایان است. سقف کافه پابلیک توسط تعدادی لوستر زیبای طوسی - سفید و استوانه ای شکل آراسته شده است. میز و صندلی های کوچک و چوبی و در قسمت هایی صندلی های چرم مشکی رنگ به زیبایی دکور کافه افزوده است. در منوی کافه پابلیک می توانید انواع غذا ها و دسر های ترکیبی یونانی و مدیترانه ای را پیدا کرده و میل کنید.
از نکات مثبت کافه پابلیک رفتار محترمانه و دو زبانه بودن کارکنان آن است. پرسنل این کافه به زبان های عربی و انگلیسی مسلط هستند و از این بابت برای گردشگران تور دبی نگرانی وجود نخواهد داشت.
ساعت کاری رستوران یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:00 الی 19:00 است، همچنین این کافه شنبه ها از ساعت 08:00 الی 21:00 میزبان گردشگران تور امارات می باشد.

نظرات مردم درباره کافه پابلیک

ستایش 4 شهریور 97
1
کافه پابلیک یکی از بهترین کافه های دبی هست اگر اهل کافه گردی هستید حتما برید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما