امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به دلایل سفر به ایروان

دلایل سفر به ایروان

بیش تر گردشگران تا اسم سفر خارجی می آید یاد شهر هایی مانند پاریس ، رم و فرانسه می افتند اما در دنیا مقاصد گردشگری فراوانی وجود دارد که ما در این بخش از لحظه آخر سفر به ایروان را پیشنهاد می کنیم.در ادامه مسافران عزیز را با دلایل سفر به ایروان بیش تر آشنا خواهیم کرد.
 
 
حتی اگر مقدار کمی پول داشته باشید به راحتی می توانید به تور ایروان سفر کنید
سفر به بیش تر شهر های خارجی دنیا برایتان گران تمام می شود گرچه شاید در ابتدا پرواز های ارزان شما را وسوسه کند اما وقتی به شهر مورد نظر می رسیدبا هزینه های گران رو به رو خواهید شد.یکی از دلایل سفر به ایروان ارزان بودن سفر به آن می باشد که می توانید با هزینه ی کم و همچنین در صورت تمایل به صورت زمینی سفر کنید و سفر خوب و کم هزینه ای را پیش رو داشته باشید.
 
 
مناسب بودن سیستم حمل و نقل در ایروان
هر شهری که به آن سفر می کنید باید سیستم حمل و نقل خوبی داشته باشد که ایروان از این امر مستثنی نمی باشد.در شهر ایروان مینی بوس ها و اتوبوس ها خدمات رسانی خوب و به موقعی دارند در این میان استفاده از مترو آسان ترین روش رفت و آمد به شمار می رود که برای هر بار سوار شدن آن بدون در نظر گرفتن مسافت 0.2 پوند پرداخت کنید.
 
 
ایروان شهری با تاریخ و فرهنگ قدیمی و غنی
قدمت ایروان و تاریخ کهن آن به زمان حضرت نوح و نوادگان ایشان باز می گردد به همین سبب این امر یکی از دلایل سفر به ایروان به شمار می رود.ایروان مملو از جاذبه های تاریخی ، گالری ، موزه و خانه های زمان شوروی می باشد که می توانید با یک برنامه ریزی دقیق و کامل به تمامی آن ها سر بزنید و از زیبایی های آن نهایت لذت را ببرید.

نظرات مردم درباره دلایل سفر به ایروان

مسافر درمانده در ایروان 18 دی 96
1
از دلایل عدم سفر به این شهر هم میتوان به مردمان دزد. برخورد زشت پلیس در فرودگاه. رانندگی فوق العاده افتضاح و خطرناک. جاده های وحشتناک. عدم وجود قانون. اقامتگاههای کثیف. جیب برهای حرفه ای .... اشاره کرد
فریبا 21 آذر 96
3
امکانش هست در قالب دلایل سفر به ایروان برای استانبول هم بنویسید؟
امیر 21 آذر 96
3
دلایل سفر به ایروان واقعا خوب و مفید بود
درج نظر