امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بزرگ ترین جشنواره مو قرمزها

بزرگ ترین جشنواره مو قرمزها

بزرگ ترین جشنواره مو قرمزها یکی از مهم ترین و دیدنی ترین فستیوال های جهان به شمار می رود که هر ساله در ماه سپتامبر در روستای بردا هلند برگزار می گردد که در این زمان هزاران مو قرمز را در ایم منطقه خواهید دید.
 
 
همه ساله در هفته ی آخر ماه سپتامبر بزرگ ترین جشنواره مو قرمزها در تور هلند برگزار می گردد به این صورت که تمامی مو قرمز ها در این زمان در روستای بردا دور هم جمع می شوند و در جشنواره مو قرمز ها شرکت می کنند.ایده ی اجرای این فستیوال زیبا متعلق به خانمی نقاش به نام بارت روون هورست می باشد ، این خانم دارای مو های بلوند روشن بوده به همین دلیل رنگ مو های خود دلیل برگزاری این جشنواره بوده است.
این ایده از نقاش معروف گوستاو کلیمیت به ذهن بارت روون هورست رسید.او در نقاشی های خود از این هنرمند پیروی می کرده و پس از توجه و پی بردن این هنرمند و استفاده مدل های مو قرمز از آن پس مدل های خود را خانم و آقایون مو قرمز را انتخاب می کرده در نهایت به جهت قدر دانی از 150 مدل مو قرمزی که در نقاشی های خود به کار برده این جشنواره زیبا و همچنین بزرگ ترین جشنواره هلند را بر پا کرد.
 
 
جالب است بدانید سالانه حدود بیش از 500 نفر از 80 کشور دنیا برای شرکت در جشنواره مو قرمز ها شرکت می کنند.البته شایان ذکر است که همانند این جشنواره در ایرلند ، پورتلند ، لندن و شیکاگو هم برگزار می گردد اما در شهر هلند از محبوبیت بیش تری برخوردار می باشد.
شرکت در این جشنواره کاملا رایگان بوده و می توانید در چادر هایی که برای افراد در نظر گرفته اند اقامت داشته باشید ، فقط شرط لازم برای شرکت در مسابقه مو قرمز بودن افراد می باشد.
 

نظرات مردم درباره بزرگ ترین جشنواره مو قرمزها

غزال 8 آبان 96
3
بزرگ ترین جشنواره مو قرمزها اصلیش تو هلند برگزار میشه
نگار 8 آبان 96
2
واااای چه جالب تا به حال در مورد بزرگ ترین جشنواره مو قرمزها نشنیده بودم با حال بود
درج نظر