بهشت مصنوعی روی زمین

در دنیا مکان های بینظیر و دیدنی به چشم می خورد که هر کدام از آنان زیبایی خاص خود را دارد یکی از این مکان های زیبا بهشت مصنوعی روی زمین می باشد.گردشگرانی که می خواهند با بهشت مصنوعی روی زمین آشنا شوند با ما همراه شوند.

در دنیا مکان های بی نظیر و دیدنی به چشم می خورد که هر کدام از آنان زیبایی خاص خود را دارد یکی از این مکان های زیبا بهشت مصنوعی روی زمین می باشد.گردشگرانی که می خواهند با بهشت مصنوعی روی زمین آشنا شوند با ما همراه شوند.

 

بهشت جهان

 

بهشت جهان

بهشت مصنوعی روی زمین ، در یک فرودگاه در شوروی سابق ساخته شده است که در 60 کیلومتری جنوب شهر برلین در مکانی سر پوشیده طراحی گردیده ، این مکان در سوله ای بزرگ واقع شده که دست کمی از یک بهشت ندارد منتهی بهشتی که به دست بشر ساخته شده است.

 

بهشت گمشده بر روی زمین

 

گردشگران تور لحظه آخری بدانند که این بهشت در سال 2004 با مساحت 710 هزار فوت مربع ساخته شده که دارای امکانات رفاهی و تفریحی بسیار زیادی می باشد. جزیره های مصنوعی این مکان در دمای معتدل و در قلب اروپا می باشند. بهشت مصنوعی دلفریب به طور همزمان آماده ی پذیرایی 6000 نفر گردشگر را دارد و به گونه ای طراحی شده که توریست ها می توانند بالن سواری هم بکنند.

 

بهشت بر روی زمین

 

اگر قصد سفر با تور آلمان را دارید به هیچ عنوان بازدید و اقامت در این بهشت را از دست ندهید ، در این پارک آبی جزیره ای می توانید حس و حال و ساحل های ماسه ای جزیره های هاوایی را تجربه و نهایت لذت را ببرید.

 

بهشت جهان

 

مساحت کلی این جزیره نزدیک به 8 زمین فوتبال است و دارای آب تمیز ، هتل ، رستوران ، سونا ، برنامه های تفریحی و محیطی برای کودکان نیز می باشد.

 

بهشت جهان کجاست

 

زمانی که وارد این پارک آبی با امکانات و عظمت می شوید آرامش و هیجان را به صورت همزمان احساس می کنید. یکی از بهترین انتخاب هایی که می توانید داشته باشید اقامت و گذراندن شب در این پارک می باشد. می توانید شب خود را در چادر هایی که روی ماسه ها گذاشته اند بگذرانید و یا در اتاق های لوکس پارک اقامتی متفاوتی را تجربه کنید.

 

تصاویر جذاب از بهشت مصنوعی

 

تفریحات آلمان

 
زیبایی های آلمان

 

دیدنی های جذاب

 

تصاویر بهشت

 

تصاویر دیدنی بهشت

 

بهشت

 

بهشت در جهان

 

عکس های بهشت

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بهشت مصنوعی روی زمین

رضا 9 تیر 99
0
این خارجیا هم توی بهشتن وقتی میمیرند باز هم بهشت میرن
عبدالله 9 تیر 99
1
عالی وواقعا بی نظیراست افسوس که مختص آقازاده ها است .
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما