شهربازی دایناسور پلنت بانکوک

شهر بانکوک که پایتخت کشور تایلند می باشد، مراکز تفریحی و گردشگری زیادی را در دل خود جای داده است. در بانکوک شهربازی های گوناگونی وجود دارد که هر یک جذابیت های خاص خودش را دارد. شهربازی دایناسور پلنت بانکوک یک نمونه از آن ها می باشد که در منطقه خلانگ تان این شهر واقع شده است. شهربازی دایناسور پلنت بانکوک هم برای کودکان محیطی سرگرم کننده دارد و هم بزرگسالان می توانند در آن به تفریح بپردازند. بازی هایی که در این مکان وجود دارد امنیت خوبی دارند و گردشگران تور بانکوک با امنیت خاطر می توانند از آن ها استفاده کنند.
در شهربازی دایناسور پلنت بانکوک تعداد قابل توجهی اسکلت دایناسور در اشکال و حالات مختلف وجود دارد که جنبه ی تفریحی دارند، افزون بر این تعدادی فسیل دایناسور با هدف آموزش کودکان نیز در این مکان قرار گرفته تا آن ها را با این خزنده منقرض شده بیشتر آشنا کنند. این شهربازی هیجان انگیز محیط بسیار مناسبی برای گذراندن یک روز عالی می باشد که گردشگران تور تایلند می توانند به همراه خانواده به آن مراجعه کنند. علاوه بر اسکلت دایناسورها، وسایل بازی مهیجی نیز در این مجموعه تفریحی وجود دارد که بازدیدکنندگان را به وجد می آورد. یکی از این وسایل های بازی چرخ و فلکی بسیار بزرگ است که از فاصله های دور نمایان می باشد و مورد توجه همگان قرار گرفته است.
این شهربازی همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب پذیرای بازدیدکنندگان تور بانکوک می باشد. لازم به ذکر است که بگوییم هزینه ورود به شهربازی دایناسور برای بزرگسالان 600 بات و برای کودکان 400 بات است. پیشنهاد می کنیم گردشگرانی که شهر بانکوک را مقصد گردشگری خود قرار می دهند از این پارک شورانگیز نیز دیدن به عمل آورند تا تجربه ای فراموش نشدنی را برای خود به ثبت برسانند. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره شهربازی دایناسور پلنت بانکوک

شیما براتی 3 شهریور 97
2
وااااااااااااای من عاشق شهربازی دایناسور پلنت بانکوک شدم چون شدید دایناسور ها دوست دارم از بش حیوانات دوست داشتنی هستند حیف که نسلشان منقرض شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر