کافه هنرمندان کیش

تاریخ انتشار : ۱۸ اردیبهشت تعداد بازدید : 1022

کافه هنرمندان کیش یکی از کافه های دنج موجود در جزیره است که توانسته نام خود را به گردشگران تور کیش بشناساند. این کافه که در شهرک صدف، بلوار مروارید واقع شده است، درست در مقابل مرکز خرید مروارید کیش قرار گرفته و در ایوان مروارید جای خوش کرده است.

کافه هنرمندان کیش دارای فاصله تقریبا نزدیکی تا فرودگاه بین المللی کیش بوده و در ضلع شمال شرقی جزیره واقع شده است. این کافه دارای دو بخش داخلی و بیرونی بوده و دارای ظرفیت پنجاه نفره می باشد.

کافه هنرمندان کیش همه روزه از صبح تا شامگاه با سرو انواع مختلفی از صبحانه های لذیذ به همراه انواع گوناگونی از نوشیدنی های سرد و گرم به همراه دسر های تازه از میهمانان خود پذیرایی کرده و دارای امکاناتی نظیر جای پارک اختصاصی خودرو، اینترنت بدون سیم رایگان و امکان رزرو تلفنی میز برای جشن های کوچک دوستانه می باشد.

چنانچه قصد رفتن به کافه هنرمندان کیش را در سر دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتما، طمع اسپرسو های بی نظیر آن را بچشید. چرا که دارای دستگاه مخصوص چیمپالی بوده و با کیفیتی خاص به خود آنها را دم می کند.

اما چیزی که توانسته این کافه را در میان کافه های بشمار جزیره به نام سازد، این است که تقریبا هر دو هفته یک بار نمایشگاهی از آثار هنر در آن به نمایش درآمده و می تواند تجربه جالبی از سفرتان به کیش برای شما بسازد.

 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
تور کیش ۱۵ خرداد
۳
۱۵ خرداد - ۱۸ خرداد
زاگرس
کیش ایر
تینو پرواز
مشاهده تور
۲,۲۵۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور کیش ۸ خرداد
۲
۸ خرداد - ۱۰ خرداد
زاگرس
کیش ایر
خاتم گشت
مشاهده تور
۱,۴۴۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور کیش خرداد
۳
۱۶ خرداد - ۱۹ خرداد
کیش ایر
کاسپین
سلام پرواز
مشاهده تور
۱,۵۳۵,۰۰۰
مشاهده تور
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به کافه هنرمندان کیش