میکافه کیش

تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد تعداد بازدید : 523

جزیره ی کیش یکی از جزایر پر طرفدار گردشگری ایران می باشد که سالانه از سراسر جهان به این جزیره سفر می کنند. این جزیره ی زیبا دارای تفریحات پر هیجان و دیدنی های متعددی می باشد که در کنار این ها کافه ها و رستوران های مدرنی در جزیره ساخته اند.در این قسمت می خواهیم علاقه مندان به غذا و نوشیدنی را با میکافه آشنا کنیم تا در طول سفرتان برای یک بار هم شده خودتان و دوستانتان را به این کافه ی زیبا دعوت کنید.

میکافه یکی از پر طرفدار ترین کافه های جزیره ی کیش می باشد که با محیط زیبا و دنجی که طراحی شده است در طول روز پر از مشتریان خاص خود می باشد
میکافه دارای فضای باز و بسته می باشد که اگر مایل باشید می توانید در فضای باز بنشینید و به راحتی سیگار بکشید.میکافه دارای فوتبال دستی و بیلیارد است که علاقه مندان به بازی در این کافه ساعت ها سرگرم خواهند شد.همچنین در میکافه کیش در روز هایی که بازی فوتبال دارد دوستداران در این کافه جمع و به صورت دسته جمعی بازی فوتبال را تماشا می کنند.
از نوشیدنی های میکافه می توان به قهوه ی اصیل و همچنین انواع نوشیدنی ها و انواع بستنی های خنک اشاره کرد که در هوای گرم کیش خیلی می چسبد.
میکافه ی کیش در جزیره ی کیش ، میدان میکا و بلوار هنر واقع شده است که می توانید به راحتی همراه با تاکسی به این کافه بروید و ساعات خوبی را میکافه بگذرانید.ساعت کاری میکافه همه روزه از ساعت 9 صبح تا 23 شب آماده ی پذیرایی از مشتریان خود در وعده های صبحانه ، میان وعده ، انواع نوشیدنی ها و همچنین دسر های بی نظیر نیز می باشد. قیمت میکافه نسبت به پذیرایی و کیفیتی که دارد در رنج قیمت متوسط می باشد.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
تور کیش خرداد
۳
۸ خرداد - ۲۳ خرداد
کیش ایر
کیش ایر
ندا پرواز
تاریخ های تور
۱,۵۳۰,۰۰۰
تاریخ های تور
۱
از ۱۷ خرداد تا ۲۰ خرداد
۳
کیش ایر
کیش ایر
مشاهده تور
۲,۰۵۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور کیش ۱۵ خرداد
۲
۱۵ خرداد - ۱۸ خرداد
زاگرس
زاگرس
آسمان پایتخت
تاریخ های تور
۲,۰۰۰,۰۰۰
تاریخ های تور
۱
از ۱۵ خرداد تا ۱۸ خرداد
۲
زاگرس
زاگرس
مشاهده تور
۲,۰۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور کیش ۱۵ خرداد
۳
۱۵ خرداد - ۱۸ خرداد
زاگرس
زاگرس
فلات پارس
مشاهده تور
۱,۹۵۰,۰۰۰
مشاهده تور
امتیاز 5 از 5 | از بین 114 کاربران به میکافه کیش