امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به سفر ارزان به کانکون

سفر ارزان به کانکون

کانکون از شهرهای زیبای مکزیک است که در سال های اخیر مورد توجه توریست ها قرار گرفته است. سفر به مکزیک در حالت کلی ارزان نمی باشد و شهر کانکون هم از این قاعده مستثنی نیست. برای این که بتوانید سفر ارزان به کانکون را تجربه کنید، در ادامه ما را همراهی نمایید.
هتل های لوکس بی شماری در این شهر قرار دارند که لازمه اقامت در آن ها پرداخت هزینه های گزاف می باشد. اما برای سفر ارزان به کانکون شما گردشگران تور مکزیک می توانید از هتل های محلی که قیمتی مناسب دارند و در عین حال امکانات خوبی هم ارائه می دهند، بهره ببرید. بین ماه های آذر تا فروردین این شهر میزبان گردشگران بی شماری است که به دلیل آب و هوای مناسب به آن سفر می کنند، طبیعتا در این زمان قیمت هتل ها و هاستل ها افزایش چشمگیری پیدا می کند، پس برای صرفه جویی در هزینه های سفر، بهتر است زمان دیگری را برای سفر خود انتخاب کنید.
قیمت غذا در این شهر نسبتا مناسب بوده و هزینه زیادی ندارد. با این حال شما می توانید در رستوران های رده متوسط و ارزان قیمت این شهر، غذاهای لذیذی را با قیمت خوبی سفارش دهید و میل کنید. همچنین برای داشتن سفر ارزان به کانکون شما می توانید مواد غذایی اولیه را خودتان از بازارهای سطح شهر تهیه کنید و در محل اقامتتان غذای دلخواه خود را طبخ کنید. غذاهای خیابانی و فست فودها هم انتخاب مناسبی برای این منظور هستند که گردشگران تور کانکون می توانند بهره ببرند.
برای جابجایی در سطح شهر نیز، بهترین انتخابی که گردشگران تور کانکون می توانند داشته باشند تا هزینه های سفرشان زیاد نشود، استفاده از اتوبوس است. گشت و گذار در مناظر طبیعی و پارک های عمومی این شهر نیز، هزینه ای برای توریست ها در پی ندارد. 
گالری تصاویر
درج نظر