امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین فصل سفر به سیدنی

بهترین فصل سفر به سیدنی

شهر سیدنی یکی از معروف ترین کلان شهر های دنیا می باشد که در کشور استرالیا واقع شده است و سالانه افراد بسیاری با تور سیدنی به این شهر سفر می کنند به همین جهت در مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با بهترین فصل سفر به سیدنی در اختیار گردشگران قرار دهیم، اگر شما نیز قصد سفر به سیدنی را دارید در ادامه با ما همراه باشید تا از بهترین فصل سفر به سیدنی مطلع شوید.
بهترین ماه های سفر به سیدنی از نظر آب و هوایی ماه های مارس، آوریل، می، اکتبر و نوامبر می باشد چرا که در این ماه ها آب و هوای سیدنی در مطبوع ترین حالت خود قرار دارد. اما از نظر فصلی بهترین زمان سفر به سیدنی فصل های بهار و تابستان می باشد.
برخی از گردشگران تور سیدنی تنها با هدف شرکت در فستیوال هایی که در این شهر برگزار می شود در ادامه برخی از فستیوال های هر فصل را معرفی خواهیم کرد
فصل بهار:
فسنیوال هایی که در فصل بهار برگزار می شوند عبارتند از فستیوال فرینج سیدنی، فستیوال بادها، فستیوال موسیقی استریو سونیک و غیره
فصل تابستان:
از فستیوال هایی که در فصل تابستان برگزار می شود می توان به فستیوال سیدنی، روز استرالیا، فستیوال تراپ فست و غیره اشاره کرد.
فصل پاییز:
فستیوال های پاییزی که در سیدنی برگزار می شود عبارت اند جشن طعم ها، نمایش سلطنتی عید پاک، هفته مد مرسدس بنز، فستیوال روشنایی سیدنی و غیره
فصل زمستان:
فستیوال روشنایی، فستیوال فیلم سیدنی، جشن بوندی و فستیوال بین المللی موسیقی سیدنی از جمله فستیوال هایی هستند که در فصل زمستان برگزار می شوند.
همانطور که مشاهده کردید در تمامی فصول فستیوال های مختلفی در سیدنی برگزار می شود و همچنین به طور کلی می توان گفت که آب و هوای این شهر معتدل و مطلوب می باشد بنابراین بهترین فصل سفر به سیدنی کاملاً به علایق و هدف گردشگران تور سیدنی از سفر به اینه شهر بستگی دارد.
امیدواریم این مقاله در تعیین زمان سفر با تور سیدنی برای گردشگران مفید واقع شود.

نظرات مردم درباره بهترین فصل سفر به سیدنی

هوروش 1 آبان 97
3
تموم فصل ها بهترین فصل سفر به سیدنی هست و سلام عالیه من آرزو دارم که برم
درج نظر