امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به هزینه سفر به وین

هزینه سفر به وین

وین یکی از زیباترین شهرهای کشور اتریش است که هر سالانه تعداد بی شماری از گردشگران را پذیرا می باشد. در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در زمینه هزینه سفر به وین در اختیار کاربران گرامی سایت قرار دهیم.
قسمتی از هزینه سفر به وین مربوط به هزینه های دریافت ویزا و پاسپورت می شود که قبل از سفر صورت می گیرد. گردشگران تور وین برای دریافت پاسپورت و ویزا باید به ترتیب حدود 140 هزار تومان و 60 یورو هزینه کنند. میانگین قیمت بلیط هواپیما برای پرواز به این شهر نیز حدود 3 میلیون تومان است. بخش مهمی از هزینه سفر به وین را مخارج مربوط به محل اقامت و هتل شامل می شود. اقامتگاه های متنوعی در این شهر وجود دارد که در فصول مختلف هزینه های گوناگونی دارند، برای مثال 1 شب اسکان در هاستل های وین حدود 13 یورو هزینه در بردارد در حالی که هزینه اقامت در هتل های رده متوسط این شهر حدود 100 یورو هزینه دارد.
مخارج مربوط به خورد و خوراک در این شهر بستگی به انتخاب گردشگران تور وین دارد که بخواهند در رستوران های شهر غذا میل کنند یا اینکه خودشان آشپزی کنند. هزینه غذا خوردن در رستوران های خوب این شهر حدود 22 یورو هزینه دارد در حالی که این مقدار در رستورن های ارزان قیمت و رستوران های زنجیره ای به حدود 9 یورو کاهش می یابد.
حمل و نقل بین شهری بخش دیگری از هزینه سفر به وین را شامل می شود. یک کارت شهروندی به نام "وین پاس" در این شهر وجود دارد که هزینه آن تقریبا 13 یورو ( با انقضای 48 ساعته) بوده و گردشگران تور اتریش با خریداری آن می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی بهره ببرند. هزینه استفاده از تاکسی نیز بنا بر مقصد شما متغیر است و هر چه مقصد دورتر باشد، مخارج شما افزایش می یابد. 

نظرات مردم درباره هزینه سفر به وین

شبنم 2 آبان 97
1
هزینه سفر به وین خیلی خوب و مناسبه من پارسال با همسرم و بچم رفتم خیلی عالی بود منتهی دختر خالم اونجا بود و هزینه اقامت نداشتم
شبنم 2 آبان 97
0
هزینه سفر به وین خیلی خوب و مناسبه من پارسال با همسرم و بچم رفتم خیلی عالی بود منتهی دختر خالم اونجا بود و هزینه اقامت نداشتم
درج نظر