هزینه سفر به وین

وین یکی از زیباترین شهرهای کشور اتریش است که هر سالانه تعداد بی شماری از گردشگران را پذیرا می باشد. در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در زمینه هزینه سفر به وین در اختیار کاربران گرامی سایت قرار دهیم.
قسمتی از هزینه سفر به وین مربوط به هزینه های دریافت ویزا و پاسپورت می شود که قبل از سفر صورت می گیرد. گردشگران تور وین برای دریافت پاسپورت و ویزا باید به ترتیب حدود 140 هزار تومان و 60 یورو هزینه کنند. میانگین قیمت بلیط هواپیما برای پرواز به این شهر نیز حدود 3 میلیون تومان است. بخش مهمی از هزینه سفر به وین را مخارج مربوط به محل اقامت و هتل شامل می شود. اقامتگاه های متنوعی در این شهر وجود دارد که در فصول مختلف هزینه های گوناگونی دارند، برای مثال 1 شب اسکان در هاستل های وین حدود 13 یورو هزینه در بردارد در حالی که هزینه اقامت در هتل های رده متوسط این شهر حدود 100 یورو هزینه دارد.
مخارج مربوط به خورد و خوراک در این شهر بستگی به انتخاب گردشگران تور وین دارد که بخواهند در رستوران های شهر غذا میل کنند یا اینکه خودشان آشپزی کنند. هزینه غذا خوردن در رستوران های خوب این شهر حدود 22 یورو هزینه دارد در حالی که این مقدار در رستورن های ارزان قیمت و رستوران های زنجیره ای به حدود 9 یورو کاهش می یابد.
حمل و نقل بین شهری بخش دیگری از هزینه سفر به وین را شامل می شود. یک کارت شهروندی به نام "وین پاس" در این شهر وجود دارد که هزینه آن تقریبا 13 یورو ( با انقضای 48 ساعته) بوده و گردشگران تور اتریش با خریداری آن می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی بهره ببرند. هزینه استفاده از تاکسی نیز بنا بر مقصد شما متغیر است و هر چه مقصد دورتر باشد، مخارج شما افزایش می یابد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز هزینه سفر به وین
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
شبنم 2 آبان 1397
0
هزینه سفر به وین خیلی خوب و مناسبه من پارسال با همسرم و بچم رفتم خیلی عالی بود منتهی دختر خالم اونجا بود و هزینه اقامت نداشتم
شبنم 2 آبان 1397
1
هزینه سفر به وین خیلی خوب و مناسبه من پارسال با همسرم و بچم رفتم خیلی عالی بود منتهی دختر خالم اونجا بود و هزینه اقامت نداشتم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری