Lahzeakhar.com

تور وین

امتیاز 5 از 5 | از 427

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

مرتبط های وین

تور وین

در ادامه صفحه تور وین می توانید لیستی از به روز ترین تورهای وین آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

وین پایتخت کشور اتریش است که از جمله استان‌ های 9 گانه کشور اتریش به حساب می آید و تور وین پرطرفدارترین تور اتریش می باشد. وین بزرگ ترین شهر اتریش است و نهمین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا محسوب می شود. تا پیش از قرن بیستم، وین بزرگ ترین شهر آلمانی زبان در اروپا بود. تور وین نزد جهانگردان بسیار محبوب است. وین سومین شهر دنیا است که دفتر سازمان ملل متحد را در خود دارد و دفاتر بین‌ المللی دیگری از جمله: سازمان های جهانی اوپک، OSZE و سازمان انرژی اتمی در دل این شهر مستقر شده است. بافت مرکزی شهر وین بنا به تقاضای دولت اتریش در سال 2001 به عنوان میراث فرهنگی جهانی به ثبت رسید. توافق هسته ‌ای ایران و گروه پنج بعلاوه یک، در سال ۲۰۱۵ در شهر وین منعقد شد.
شهر وین در قرن پنجم بنا گشت و طی زمان به پایتخت اتریش تبدیل شد. و از این جهت که شهری نسبتا کهن محسوب می شود، گردشگران تور وین علاقه زیادی به بازدید از آن دارند. بعد از جنگ جهانی دوم گروه متفقین این شهر را به 4 بخش شوروی، آمریکا، انگلیس و فرانسه تقسیم نمودند. بعد از این که کشور اتریش اعلام بی طرفی کرد، نیروهای شوروی در سال 1955 از این شهر رفتند. فیلم مرد سوم با بازی اورسون ولز در رابطه با فضای وین در دوران تصرف به وسیله قوای چهارگانه متفقین می باشد.
شهر وین در بخش شمال شرق اتریش و در نزدیک رود دانوب واقع شده است. مساحت تقریبی این شهر 415 کیلومتر مربع است. جمعیت کنونی آن به یک میلیون و هفتصد هزار نفر می ‌رسد که از این جمعیت، در حدود هفتاد هزار نفر ایرانی هستند. شهر وین تقریبا همیشه آب و هوایی مناسب دارد و از این رو در همه ی فصول سال، تعداد زیادی از گردشگران تور وین را پذیرا می باشد و در سال حدود هفت میلیون توریست تور وین از این منطقه بازدید می کنند.

شهر وین واقع در کشور اتریش، پایتخت این کشور بوده و به شهر موسیقی معروف است. سالانه گردشگران بسیاری تور وین را در برنامه سفر خود قرار می دهند. شهر وین دارای جاذبه های تفریحی و دیدنی بسیاری بوده همین عمر سبب شده که این شهر به یکی از مقاصد گردشگری مهم در دنیا تبدیل شود. در این بخش از وب سایت قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با موقعیت شهری ونیز در اختیار گردشگران تور ونیز قرار دهیم.
طبق آمار سال 2005 میلادی جمعیت شهر وین در حدود 1.6 میلیون نفر است. بطور کلی جمعیت این شهر و اطراف آن در حدود 2 میلیون نفر می باشد. معروف ترین مکان های این شهر چرخ و فلک وین و کلیسای سنت اشتفان هستند.بافت سنتی این شهر از سال 2001 به عنوان یکی از میراث یونسکو ثبت شده است.
شهر وین مساحتی در حدود 65 هزار کیلومتر مربع داشته و کوچک ترین شهر در اتریش می باشد. شهر وین مرز مشترکی با کشور های همسایه ندارد. شهر ونیز بیشترین مقدار فضای سبز را در خود جای داده و 4.28 درصد از مساحت این شهر در حدود 76 هزار کیلومتر را فضای سبز تشکیل می دهد. همچنین در حدود 6.4 درصد شهر ونیز از آب تشکیل شده است. کشاورزی هم در این شهر رونق داشته و در حدود 8.15 درصد از مساحت ونیز را زمین های کشاورزی تشکیل داده اند. وین یکی از مهمترین شهر های واقع در اروپای مرکزی بوده و اهمیت آن بدلیل موقعیت جغرافی وین می باشد. این شهر در شمال شرقی دامنه رشته کوه آلپ و در بخش شمال غربی دشت وین قرار دارد. بخش قدیمی این شهر در قسمت جنوبی رودخانه دانوب واقع شده است.رودخانه دانوب که یکی از دیدنی های تور وین بوده از میان این شهر می گذرد. پس از نابودی دیوار آهنین روابط اقتصادی این کشور با همسایه های خود افزایش یافت. شهر وین امروزه به 23 منطقه تقسیم شده است. شهر قدیمی وین که یکی از جاذبه های دیدنی تور وین بوده، منطقه 1 این شهر می باشد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است