امتیاز 5 از 5 | از بین 113 امتیاز دهنده به هزینه حمل و نقل در شانگهای

هزینه حمل و نقل در شانگهای

هزینه حمل و نقل در شانگهای ارزان بوده و در انواع مختلف وجود دارد. آن دسته از گردشگران که با شلوغی و هیاهو در مکان های عمومی مشکلی ندارند، می توانند از مترو و اتوبوس برای سفرهای درون شهری استفاده کنند. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا اطلاعاتی در زمینه هزینه حمل و نقل در شانگهای در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم.
متروی شانگهای بسیار گسترده و منظم می باشد که یک انتخاب بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای سفرهای درون شهری می باشد و گردشگران تور شانگهای می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. قیمت بلیط مترو در شانگهای بین 3 – 7 رنمینبی (پول رسمی کشور چین) متغیر است. در کنار غرفه های بلیط فروشی در مترو، نقشه هایی وجود دارد که مکان های مختلف شهر را نشان می دهد و برای رفتن به قسمت های مختلف شهر می توانید از آن ها استفاده کنید. در شهر شانگهای دو نوع اتوبوس وجود دارد: اتوبوس عادی و اتوبوس کولر دار. هزینه اتوبوس های عادی یک یوان و اتوبوس های کولر دار دو یوان می باشد. هزینه اتوبوس از تاکسی کم تر است و برای گردشگران تور شانگهای به صرفه تر می باشد.
تاکسی نیز در شهر شانگهای پر کاربرد است و با توجه به قیمت مناسب آن عده زیادی از گردشگران تور چین برای جابجایی های درون شهری از آن بهره می برند. کرایه تاکسی در شهر شانگهای از یازده رنمینبی شروع می شود و با توجه به مقصد، ممکن است بیشتر شود. البته لازم به ذکر است که افزایش زمان در بالا رفتن کرایه موثر است ولی تا سه کیلومتر اول اگر در ترافیک بمانید، کرایه افزایش نمی یابد. گردشگران تور شانگهای باید این نکته را در نظر داشته باشند که کرایه پایه تاکسی بعد از یازده شب 14 رنمینبی می شود. 

نظرات مردم درباره هزینه حمل و نقل در شانگهای

مهسا بهرامی 6 مرداد 97
0
تو یک کلام هزینه حمل و نقل در شانگهای واقعا بالاست از الان بدونید که توی سفر شوکه نشید
درج نظر