امتیاز 5 از 5 | از بین 161 امتیاز دهنده به تور شانگهای

تور شانگهای

در ادامه صفحه تور شانگهای می توانید لیستی از به روز ترین تورهای شانگهای آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید

شبه جزیره شانگهای، یکی از شلوغ ترین، پر جمعیت ترین و مهم ترین بنادر چین است و قطب توریستی کشور چین محسوب می شود. به همین دلیل در بین بسیاری از مردم جهان تور شانگهای، از محبوبیت بالایی برخوردار است. اگر شما نیز از گردشگران تور شانگهای هستید، با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی کلی درباره این شهر توریستی و جذاب در اختیارتان قرار دهیم.
کلان شهر شانگهای از سواحل دریای زرد و در نزدیکی اقیانوس آرام واقع شده و توسط رودخانه یانگ تسه به دو بخش تقسیم شده است. جالب است بدانید که شهر شانگهای بیشترین شباهت را به شهر نیویورک دارد به همین دلیلی جایگاه ویژه ای بین گردشگران تور شانگهای پیدا کرده است.
شانگهای دارای مساحتی حدود 6450 کیلو متر مربع بوده و جمعیت آن طبق آمار سرشماری سال 2010 حدود 23019150 نفر اعلام شده است. شهر شانگهای دارای مترو درون شهری است که 14 خط و 337 ایستگاه دارد و طولانی ترین مترو جهان محسوب می شود.
شانگهای شهری است چهار فصل که در طول سال به کرات تغییر دما می دهد. اما به طور کلی دارای زمستان های بسیار سرد و یخبندان و تابستان های بسیار گرم است و به مراتب بهار و پاییز خوش آب و هوا تری نسبت به زمستان و تابستان دارد و فصل های مناسب تری برای تور شانگهای تلقی می شوند. همچنین زمستان و تابستان خشکی دارد و بیشتر بارش باران در پاییز و بهار رخ می دهد. زبان رسمی شانگهای چینی است اما مردم آن به زبان شانگهایی که نوعی از گویش چینی وو می باشد سخن می گویند.
از معروف ترین جاذبه های گردشکری تور شانگهای می توان به موارد زیر اشاره کرد: برج مروارید شرقی، معبد لانگا، پارک مجسمه‌سازی Jing'an، سیرک جهانی شانگهای، باغ یو یوآن، دره شادی شانگهای و غیره اشاره کرد.
شبه جزیره شانگهای قطب اقتصاد چین بوده و از این حیث نیز برای این کشور حائز اهمیت است. همچنین فرودگاه بین المللی شانگهای پودنگ واقع در این شبه جزیره، هموار از گردشگران تور شانگهای استقبال می کند.

در این قسمت از وب سایت قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با موقعیت شهری بزرگترین ‏شهر کشور چین یعنی شانگهای در اختیار گردشگران تور شانگهای قرار دهیم. این شهر در واقع یک شبه جزیره در میان رود یانگ تسه، خلیج هانگ زو، جزیره چانگ ‏مینگ و چندین جزیره دیگر است. شانگهای با وسعتی غالب بر 6000 کیلومتر مربع در ‏ارتفاع 4 متری از سطح دریا واقع شده است و به طور کلی جزء مناطق کم ارتفاع در چین ‏محسوب می شود. رود هوانگ پو شاخه ای از رود بزرگ یانگ تسه است که از دل ‏شانگهای می گذرد و این شهر را به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم می کند که بر زیبایی ‏های آن افزوده است و برای گردشگران تور شانگهای بسیار جالب است همچنین لازم به ‏ذکر می باشد قسمت غربی شانگهای بافت قدیمی و در قسمت شرق آن بافت مدرن و ‏امروزی شهر را شاهد هستیم که هر یک از این قسمت ها به ترتیب پو کسی و پوداگ ‏نام دارند. این شهر زیبا و بزرگ به دلیل موقعیت مکانی که در آن قرار دارد از لحاظ تجاری و ‏گردشگری اهمیت زیادی برای دولت چین دارد و در تقسیم بندی های این کشور یکی از ‏‏4 منطقه خود گردان چین اعلام شده است همچنین می توان گفت شانگهای توریستی ‏ترین شهر کشور چین است و سالانه تعداد زیادی از مردم ایران نیز با تور شانگهای سفر ‏می کنند. در سفر با تور شانگهای خواهید دید که شانگهای از نظر موقعیت جغرافیایی و بافت ‏شهری تشابه زیادی به شهر نیویورک کشور آمریکا دارد و این امر باعث شده است تا ‏بسیاری از مردم لقب نیویورک شرقی را به این شهر اختصاص بدهند. اگر قصد سفر با تور شانگهای را دارید خوب است بدانید فاصله شهر بندری شانگهای از ‏برخی از شهر های این مهم چین به شرح زیر است:
فاصله شانگهای از پکن حدود 1200 کیلومتر فاصله شانگهای از گوانگ ژو حدود 1400 کیلومتر ‏‎ فاصله شانگهای از هنگ گنگ حدود 200 کیلومتر ‏

تور شانگهای به دلیل وجود مراکز تجاری و جاذبه های بی شمار و سازه های مدرنی که این شهر دارد، همواره یکی از مقاصد گردشگری محبوب نزد گردشگران تور شانگهای می باشد. با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی درباره فرودگاه ها و پروازهای این شهر در اختیار شما توریست های تور شانگهای قرار دهیم. فرودگاه های این شهر که گردشگران تور شانگهای می توانند به واسطه آن ها خود را به این شهر برسانند عبارت اند از: فرودگاه بین المللی شانگهای پودنگ، فرودگاه بین المللی شانگهای هونگچیائو، فرودگاه جیانگوان و فرودگاه شانگهای لنقوا. فرودگاه بین‌المللی شانگهای پودنگ یک فرودگاه عمومی مسافربری می باشد که دارای 1 باند فرود بتن است و طول باند آن حدود 4 هزار متر است. این فرودگاه در شهر شانگهای کشور چین احداث گردیده و در ارتفاع چهار متری از سطح دریا قرار دارد. فرودگاه بین‌المللی شانگهای هونگچیائو نیز یک فرودگاه عمومی مسافربری با کد یاتا SHA می باشد که 1 باند فرود آسفال