سفر ارزان به هلند


آمستردام یکی از دیدنی ترین و پر بازدید ترین شهرهای اروپا است. قسمت اصلی آمستردام هلند و همچنین کانال های آن، به عنوان میراث جهانی به ثبت رسیده شده است. بنابراین واضح است که به یک شهر معمولی سفر نمی کنید. آمستردام هلند شهر گلها، شهر آزادی، شهر خانه های رنگی است، بنابراین اگر می خواهید سفر ارزان به هلند داشته باشید، با لحظه آخر همراه ما باشید.


هزینه حمل و نقل
آمستردام شهری نسبتا جمع و جور است. برای اینکه سفر ارزان به هلند داشته باشید و همچنین به دلیل اینکه مسافت بین بیشتر جاذبه ها کم است، میتوان این مسافت ها را پیاده طی کرد و از کوچه های زیبای این شهر لذت برد. در انتخاب نوع حمل و نقل به فکر هزینه نباشید، چون قیمت بلیط قطار و اتوبوس یکسان است.

هزینه اقامت
خوابگاه و هتل های ارزان به طور کلی خارج از مرکز شهر واقع شده است. اما از آنجایی که حمل و نقل عمومی در آمستردام بسیار عالی است، مشکلی برای رفت و آمد نخواهید داشت.
وضعیت آب و هوا
می توان آب و هوا در آمستردام را نسبتا معتدل توصیف کرد. همان طور که برف در این شهر کمیاب است، به همین دلیل گرمای هوا هم آزار دهنده نخواهد بود. گردشگران تور هلند برای اینکه سفر ارزان به هلند را تجربه کنند، در فصل هایی مثل تابستان که آب و هوای خوبی دارد و همچنین بیشترین گردشگر را به خود جذب میکند، به این شهر سفر نکنند، چون در این فصل از سال به دلیل گردشگر زیاد، قیمت ها هم گران تر میشود.

متوسط مواد غذایی
در آمستردام محدوده انتخاب رستوران بسیار زیاد است. در این شهر به راحتی می توان غذاهای خوب و مقرون به صرفه ای پیدا کرد. اگر به دنبال غذاهای خوب و ارزان هستید، پیشنهاد می شود گردشگران تور هلند از غذاهایی همچون فست فود استفاده کنند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره سفر ارزان به هلند

بهنام 30 مهر 97
2
سفر ارزان به هلند چه ماهی هست دقیقا ؟
درج نظر