Lahzeakhar.com

تور هلند

امتیاز 5 از 5 | از 440

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در ادامه صفحه تور هلند می توانید لیستی از به روز ترین تورهای هلند آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


هلند واقع در شمال غربی قاره اروپا است که پایتخت آن شهر آمستردام می باشد. هلند با جمعیتی بالغ بر 16 میلیون نفر است که از این 16 میلیون تنها 1 میلیون مسلمان و مابقی مسیحی هستند. گردشگران تور هلند جالب است بدانند هلند از طریق راه های دریایی با بریتانیا، از قسمت جنوب با کشور بلژیک و از سمت شرق با کشور آلمان همسایه است. دومین شهر بزرگ هلند بندر روتردام نام دارد که با توجه به وسعت و تعداد اسکله هایی که دارد جزء بزرگ ترین بنادر اروپا برای تور هلند به شمار می رود.
کشور هلند به لاتین Nederland نامیده می شود که به معنی سرزمین پست می باشد و علت این نام گذاری وجود 50 درصد از زمین های هلند در ارتفاع کم تر از یک متر نسبت به سطح دریا قرار دارند می باشد و در سفر با تور هلند متوجه خواهید شد که بیشتر مناطق مسکونی نیز در این مناطق پست قرار گرفته اند. کشور هلند در سال 1648 از زیر سلطه ی اسپانیا و امپراطوری هابسبورگ خارج شد و سپس طی سال ها تلاش و بدس آوردن تجربه توانست بخش های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی خود را گسترش دهد. در آن بازه زمانی که این کشور با پیشرفت های چشمگیری رو به رو شد دوران طلایی هلند نامیده شد.
گردشگران تور هلند بهتر است بدانند که مردمان هلند به زبان هلندی صحبت می کنند که اندک تخلصی از زبان آلمانی دارد. در این کشور مردمانش علاقه زیادی به مطالعه روزنامه دارند و از این رو روزنامه های زیادی در هلند چاپ می شود. کشور هلند مواد شیمیایی، سوخت، پوشاک و ماشین آلات به کشورهای آمریکا، ایتالیا، فرانسه و انگلیس صادر می کند و مواد خوراکی و تجهیزات حمل و نقل وارد می شود. هلند در تولید لبنیات جزء بزرگ ترین کشورهای اروپایی محسوب می شود و البته سیب زمینی، جو و گندم نیز به مقدار بسیار زیادی تولید و صادر می شود. بیشترین صنایع هم در شهر بندری روتردام در جنوب غربی این کشور فعالیت دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برگزاری تور هلند به صفحه تور هلند مراجعه فرمایید.

هلند کشوری کوچک در قسمت شمال غربی اروپا می باشد که پایتخت آن آمستردام نام دارد.قابل توجه مسافران تورهلند ، این کشور از سمت شرق با آلمان ، از سمت جنوب با بلژیک ، از سمت غرب از راه دریا با انگلستان همسایه و قابل دسترسی نیر می باشد. بندر روتردام به عنوان دومین شهر بزرگ هلند محسوب می گردد که از نظر تعداد اسکله ها و مساحتش به عنوان بزرگ ترین بندر اروپا در میان گردشگران تور هلند شناسایی شده است.
مسافران تور هلند توجه داشته باشند که مساحت کشور هلند ۴۱،۸۶۴ کيلومترمربع است که حدود 20% آن را آب تشکیل داده است به طور کلی این کشور یک دلتای سرسبز است که رودخانه های نظیر راین از میان این کشور می گذرد و جالب ترین موضوع که گردشگران تور هلند باید توجه داشته باشند نبود کوه در این کشور می باشد به طوری که بلند ترین تپه در این کشور 322 متر ارتفاع دارد.
به طور کلی کشور هلند خاک ماسه ای دارد به همین دلیل سرزمین هلند دارای چراگاه های و کشتزار های سرسبز می باشد و همچنین نهر ها ، دریاچه ها ، جنگل های طبیعی و مصنوعی در کشور هلند به وفور دیده می شود ، به همین دلیل است که سالانه میزبان تعداد زیادی از مسافران تور هلند می باشد. مسافران تور هلند توجه داشته باشند ، در قسمت جنوب هلند یک سری جزایر وجود دارد که زمانی خاک هلند به شمار می رفتند تا زمانی که آب دریا آن ها را در بر گرفت. آنان یک ایالت جداگانه ای به نام زيلند را تشکلیل دادن که معنای آن زمین دریا است.به همین دلیل مبارزه بین مردم و آب از پانصد سال قبل از میلاد مسیح تا به امروز ادامه داشته است.
قابل توجه گردشگران عزیز تور هلند ، این کشور به کشور دوچرخه ، آسیاب های بادی ، گل لاله و پنیر معروف می باشد علاوه بر آن به کشور هنرمندان هم شهرت دارد به دلیل این که هنرمندان مشهوری نظیر رامبراند تا ون گوگ و نقاشان معروف در این کشور دیدنی زندگی می کردند.

قطعا برای سفر با تور هلند و هر مقصد سفری که انتخاب کرده اید اولین کاری که بعد از ویزا و پاسپورت باید انجام دهید این است که از اطلاعات پرواز، خطوط هوایی در مسیر سفرتان ، ساعات آن ها و همچنین در چه شهر یا کشورهایی توقف دارد بسیار مهم برای سفر گردشگران تور هلند می باشد. از کشور ایران پرواز مستقیم به شهر آمستردام پایتخت هلند به شرح زیر وجود دارد:
پروازهای رفت با تور هلند: از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آمستردام پرواز 5 ساعت و 40 دقیقه به طول می انجامد. پرواز از تهران به فرودگاه آمستردام دو روز در هفته یک شنبه ها و پنج شنبه ها و در ساعت 6:40 دقیقه صبح انجام می گیرد.
پروازهای برگشت با تور هلند: از فرودگاه آمستردام به فرودگاه امام خمینی پرواز 5 ساعت و 40 دقیقه به طول می انجامد. پرواز از فرودگاه آمستردام به فرودگاه امام خمینی دو روز در هفته یک شنبه ها و پنج شنبه ها ساعت 12:10 دقیقه بامداد انجام می گیرد.
در بیشتر روزهای سال برنامه پرواز سفر هلند به همین شکل بالا صورت می گیرد ولی در برخی شرایط که تعداد پرواز مسافران بیشتر از حد معمول باشد تغییرات جزئی نیز در این برنامه انجام می شود که برا اطلاعات دقیق تر می توانید تماس بگیرید.
بیش از 10 خط هوایی از ایران به هلند وجود دارد که برخی از مهم ترین آن ها را برای شما گردشگران تور هلند نام می بریم: اگین ایر لاینز، بلویا، اطلس گلوبال، پگاسوس ایرلاینز، ایر فلوت، ایر فرانس، بریتیش ایریوز، کی ال ام، ترکیش ایرلاینز، ایران ایر، آلیتالیا، اوستیرین ایرلاینز، قطر ایریوز، اوکراین اینترنشنال ایرلاینز.
برای کسب اطلاعات دقیق تری برای پرواز های کشور هلند می توانید با دفاتر این ایرلاین ها تماس بگیرید و از مسئولین سوالات متداول خود را بپرسید.

هلند که یکی از کشورهای مستقل اروپایی محسوب می شود از آب و هوای معتدل و بسیار مناسبی برخوردار است که گردشگران زیادی با تور هلند به این کشور سفر می کنند.
کشور هلند دارای تمدن و فرهنگ کهن همچنین دارای جاذبه های گردشگری و اماکن تفریحی فراوانی است که اوه را به یکی کشور همه چیز تمام تبدیل کرده و به همین خاطر تور هلند دارای طرفداران زیادی می باشد.
یکی از نکات مثبت این کشور آب و هوای بی نظیرش بوده که در هر فصل می توان به این کشور سفر کرد. به این صورت که تابستان های ملایم و گرمی دارد و نه آفتابی سوزان و داغ، دمای هوا بین 17 تا 24 درجه متغیر بوده و در اواخر این فصل با نم باران همراه است.
در فصل پاییز هوا نسبتا خنک و ملایم بوده که در برخی مواقع باران کمی می بارد و هوا به سمت سردی هدایت می شود، پاییز یکی از زیبا ترین فصل هلند بوده که تمام خیابان های این کشور به رنگ زرد در می آید و در این فصل قدم زدن در کوچه و خیابان ها یکی از بهترین روش برای گذراندن اوقات فراغت گردشگران تور هلند می باشد. بعد از پاییز از راه رسیدن زمستان به خوبی حس می شود که بارش بیشتر شده و اکثرا هوا آبری و بارانی است، دمای هوا نسبتا بین 3 تا 10 درجه متغیر بوده و گاهی اوقات به صفر درجه و منفی نیز خواهد رسید که با بارش برف همراه می باشد، در این فصل گردشگران تور هلند حتما با لباس کامل و کلاه به این کشور سفر کنند.
فصل بهار یکی از بهترین و زیبا ترین فصل های این کشور است که سر سبزی خود را به رخ مسافران تور هلند می کشاند. کشور هنلد در چهار فصل سال مناسب بود و می توان درهر زمان از سال به این کشور بی نظیر و قشنگ سفر کرد.

سوالات متداول تور هلند

هلند از جمله کشورهای منطقه شینگن است که برای رفتن به هلند باید نسبت به اخذ ویزای شینگن اقدام نمایید که ویزای کوتاه مدت شینگن (90 روزه) می تواند بهترین و ساده ترین گزینه برای توریست ها و گردشگران باشد.
مناسب ترین زمان ممکن برای سفر گردشگران به هلند، فصل های بهار بخصوص ماه های اردیبهشت تا خرداد است اما هم قیمت ها بالاتر است هم ممکن است شلوغی مقداری برای شما اذیت کننده باشد، که در این صورت ارزانترین زمان برای سفر به هلند می تواند پاییز بخصوص ماه های آذر تا بهمن باشد که قیمت ها به دلیل ورود گردشگران کمتری به هلند تا حد خوبی کاسته می شود.
بله، از تهران به آمستردام پایتخت هلند پرواز مستقیم وجود دارد و مدت زمان پرواز بسته به وضعیت آب و هوایی از 5 ساعت و نیم تا 6 ساعت متغیر است.
اواسط فروردین تا اواسط اردیبهشت، بوی گل های تازه شکوفه زده در بهار شما را غرق در آرامش و بوی خوش می کند.
نظرات کاربران
عهدیه شهریور 1397
9 نفر پسندیدند
من پارسال به همراه همسرم با تور هلند از این کشور بسیار زیبا بازدید کردیم.