ساحل آمالفی ایتالیا

ساحل آمالفی ایتالیا یکی از زیبا ترین و دیدنی ترین شهر های ایتالیا محسوب می شود که در قسمت جنوبی ساحل شبه جزیره سورنتین واقع در استان سالرنو و همچنین در بخش جنوبی ایتالیا می باشد. این ساحل به دلیل امکانات تفریحی و رفاهی باعث جذب توریست های زیادی در گوشه کنار دنیا شده است و همچنین لحظه آخر هم به مسافرانی که قصد سفر به این کشور را دارند بازدید و اقامت در ساحل آمالفی ایتالیا به شدت پیشنهاد می کند.
به طور کلی ساحل آمالفی ایتالیا دارای آب و هوای گرم و مدیترانه ای می باشد که نواز ساحلی زیبا و چشمگیر 40 کیلومتری را تشکیل داده است.یکی از صنایع جالب این ساحل وجود صنایع دستی منن سرامیک هست که مورد استقبال گردشگران تور اروپا قرار گرفته است این صنایع به قدری وسیع است که تعدادی زیادی از مردمان این منطقه هزینه های خود را از طریق فروش کاشی بدست می آوردند.
جالب است بدانید که ساحل آمالفی در طول قرن دهم و یازدهم یک دوک نشین کاملا مستقل بود تا این که توسط ایالت سالرنوتحت به کنترل در آمد و همچنین پس از وحدت ایتالیا آمالفی بر روی صنعت گردشگری تمرکز ویژه ای کردند به طوری که در سال 1997 ساحل آمالفی ایتالیا به عنوان چشم انداز فرهنگی توسط میراث جهانی یونسکو انتخاب گردید.
این منطقه یکی از بهترین مناطق ثروتمندان جهان می باشد که برای گذراندن تعطیلات خود از آمالفی به شدت استقبال کرده و با تور ایتالیا سفر می کنند. یکی از مهم ترین دلایل سفر و بازدید از این شهر ساحلی وجود روستایی در کنار این چشم انداز دریای مدیترانه است که آن را از دیگر جاذبه های گردشگری ایتالیا متمایز می کند.
با اقامت در خانه های روستایی و مکان های اقامتی می توانید در این منطقه تفریحات خوب و مدرن را به بهترین شکل ممکن در تور ایتالیا تجربه کنید.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر