ساحل آمالفی ایتالیا

ساحل آمالفی ایتالیا یکی از زیبا ترین و دیدنی ترین شهر های ایتالیا محسوب می شود که در قسمت جنوبی ساحل شبه جزیره سورنتین واقع در استان سالرنو و همچنین در بخش جنوبی ایتالیا می باشد. این ساحل به دلیل امکانات تفریحی و رفاهی باعث جذب توریست های زیادی در گوشه کنار دنیا شده است و همچنین لحظه آخر هم به مسافرانی که قصد سفر به این کشور را دارند بازدید و اقامت در ساحل آمالفی ایتالیا به شدت پیشنهاد می کند.
به طور کلی ساحل آمالفی ایتالیا دارای آب و هوای گرم و مدیترانه ای می باشد که نواز ساحلی زیبا و چشمگیر 40 کیلومتری را تشکیل داده است.یکی از صنایع جالب این ساحل وجود صنایع دستی منن سرامیک هست که مورد استقبال گردشگران تور اروپا قرار گرفته است این صنایع به قدری وسیع است که تعدادی زیادی از مردمان این منطقه هزینه های خود را از طریق فروش کاشی بدست می آوردند.
جالب است بدانید که ساحل آمالفی در طول قرن دهم و یازدهم یک دوک نشین کاملا مستقل بود تا این که توسط ایالت سالرنوتحت به کنترل در آمد و همچنین پس از وحدت ایتالیا آمالفی بر روی صنعت گردشگری تمرکز ویژه ای کردند به طوری که در سال 1997 ساحل آمالفی ایتالیا به عنوان چشم انداز فرهنگی توسط میراث جهانی یونسکو انتخاب گردید.
این منطقه یکی از بهترین مناطق ثروتمندان جهان می باشد که برای گذراندن تعطیلات خود از آمالفی به شدت استقبال کرده و با تور ایتالیا سفر می کنند. یکی از مهم ترین دلایل سفر و بازدید از این شهر ساحلی وجود روستایی در کنار این چشم انداز دریای مدیترانه است که آن را از دیگر جاذبه های گردشگری ایتالیا متمایز می کند.
با اقامت در خانه های روستایی و مکان های اقامتی می توانید در این منطقه تفریحات خوب و مدرن را به بهترین شکل ممکن در تور ایتالیا تجربه کنید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز ساحل آمالفی ایتالیا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری