معرفی کشور لبنان

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر

 

 

کشور لبنان با دارا بودن جاذبه های گردشگری متعدد، فرهنگ سنتی و مردم مهمان نواز یکی از بهترین مقاصد گردشگری در دنیا به شمار می آید، در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعاتی کلی در رابطه با کشور لبنان در اختیارتان قرار دهیم.
لبنان یکی از کشور های غربی قاره آسیا می باشد که حدود 6 میلیون نفر جمعیت دارد، بیش از 60 درصد این مردم مسلمان و تمامی آن ها به لهجه های مختلف زبان عربی سخن می گویند.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم در این کشور جاذبه های گردشگری متعددی وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از
دیر القمر
غار جعیتا
کاخ بیت الدین
بعلبک
شهر بیبلوس
طیر صیدون
همچنین اگر قصد دارید به این کشور زیبا سفر کنید باید بدانید که مراکز تفریحات بسیاری نیز با هدف جذب توریست در این کشور تأسیس شده است. از مراکز تفریحی موجود در لبنان می توان به پیست اسکی فارایا اشاره کرد که یکی از بهترین پیست های اسکی آسیا می باشد.
غذا های لبنانی بسیار لذیذ و مجبوب هستند، در این کشور رستوران های خوب بسیاری مانند رستوران دیپن دیپ، رستوران پیزا پای، رستورام لوکال و غیره وجود دارد که گردشگران تور لبنان می توانند در آن غذا های سنتی این کشور را نوش جان کنند.
در رابطه با آب و هوای این کشور باید بدانید که لبنان به طور کلی دارای آب و هوای مدیترانه ای می باشد و بهترین زمان سفر با تور لبنان از نظر آب و هوا فصل های بهار و پاییز می باشد.
پایتخت کشور لبنان شهر بیروت می باشد، بیروت به عنوان عروس خاورمیانه شناخته می شود و این موضوع بیانگر زیبایی های بی اندازه این شهر می باشد، بنابراین در سفر با تور لبنان بازدید از بیروت را فراموش نکنید.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور لبنان برای گردشگران مفید واقع شود.

 

 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به معرفی کشور لبنان