لحظه آخر
آخرین ها
استکهلم، پایتخت سوئد + آب و هوا + جاذبه های گردشگری

شهر استکهلم که پایتخت سوئد محسوب می شود یکی از مقاصد گردشگری محسوب می شود که در کنار زیبایی، ویژگی هایی را هم برای شهروندان در نظر گرفته است.

معرفی ایرلند + جاذبه های دیدنی + آب و هوا

کشور ایرلند یکی از جاذبه های دیدنی جهان محسوب می شود که بر روی جزیره واقع شده است. همچنین این جزیره به عنوان دومین جزیره پرجمعیت شناخته می شود.

همه چیز درباره قطر

قطر، اختصار نام کشوری است با عنوان کامل دولت قطر که واقع در جنوب غربی آسیا است. این کشور همسایه شرقی شبه ‌جزیره عربستان می‌باشد که در جنوب خلیج‌فارس قرار دارد. نام پایتخت این کشور دوحه و تنها همسایه او که با آن مرز زمینی دارد عربستان است.

منطقه بکر و زیبای ابود بالی + جاهای دیدنی

طبیعت بکر و زیبای ابود بالی که در کشور اندونزی واقع شده است. همچنین این منطقه سرسبز جاذبه های دیدنی را دارد.

قطر، ثروتمندترین کشور جهان - تاریخ + آب و هوا + اقتصاد

از قطر به عنوان ثروتمندترین کشور جهان شناخته می شود. همچنین این کشور دارای مقاصد گردشگری است که هرساله توانسته توجه بسیاری از گردشگران را به خود جذب کند.

ایالت متحده آمریکا - تاریخچه + ایالت + جاهای دیدنی

آمریکا با چهل و هشت ایالت توانسته به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان به حساب آید که در زمینه اقتصادی، نظامی و ... پیشرفت های چشمگیری داشته است.

بندر ماهشهر

بندر ماهشهر در استان خوزستان واقع شده که علاوه بر مکان‌های گردشگری و جذاب، از موقعیت تجاری مناسبی نیز برخوردار است. شهرستان ماهشهر شامل سه بخش مرکزی، بندر امام خمینی، هندیجان می‌شود.

بندر عباس - جاهای دیدنی + غذاها + تفریحات

یکی از شهرهای مهم ایران بندر عباس است که همچنین به عنوان قطب اقتصادی این کشور هم شناخته می شود. همچنین این شهر جاذبه هایی برای توریستان و مسافران دارد.

همه چیز درباره آلاسکا + جاذبه ها

آیا شما هم با شنیدن نام آلاسکا یاد بستنی‌های یخی و خوشمزه خواهید افتاد؟ آیا تا به حال در ارتباط  با "آلاسکا" چیزی شنیده‌اید؟

همه چیز درباره کاظمین + اماکن مذهبی

کاظمین سومین شهر مهم زیارتی عراق پس از نجف و کربلا است که به دلیل وجود بارگاه ملکوتی دو امام شیعیان از این جایگاه مذهبی بالایی برخوردار است.

از تاریخچه تا جاهای دیدنی شهر زیبای توس

شهر باستانی و قدیمی توس یکی از جاذبه های دیدنی ایران به حساب می آید که در اطراف شهر مذهبی مشهد واقع شده است.

امتیاز 0 از 5 | از بین 0 کاربران به مقاصد گردشگری