امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به سن پترزبورگ

هزینه سفر به سن پترزبورگ

هر سفری که بخواهیم برنامه ریزی کنیم به پول بستگی دارد. از نوع وسیله حمل و نقل گرفته تا نوع هتل و روزهای سفر که باید برای آن برنامه ریزی کنیم، همگی به پول و بودجه ی ما بستگی دارد. به همین دلیل پول نقش به سزایی در هر سفری ایفا می کند، پس با سایت لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در رابطه با هزینه سفر به سن پترزبورگ در اختیار شما گردشگران تور سن پترزبورگ قرار دهیم.
واحد پول روسیه، روبل است. ذهنیتی که ما از کشور روسیه داریم این است که این کشور گران است و طبیعتا تور سن پترزبورگ هم توری گران می باشد و وقتی از هزینه های شهر سن پترزبورگ هم آگاه می شویم، متوجه می شویم که تصور ما درست بوده است. هزینه های کلی سن پترزبورگ در مواردی مانند مواد خوراکی، پوشاک و اجاره اقامتگاه حدود 50 درصد از تهران بیشتر است. سفر به این شهر می تواند هزینه های گوناگونی را برای گردشگران تور سن پترزبورگ در بر داشته باشد، که کم و زیاد شدن این هزینه ها به برنامه ریزی و انتخاب های شما بستگی دارد.
یکی از مسائل مد نظر در هزینه سفر به سن پترزبورگ هزینه حمل و نقل است. هزینه های حمل و نقل درون شهری: این شهر سیستم حمل و نقل کارایی دارد و شما برای گشت و گذار در شهر، افزون بر تاکسی، می توانید از اتوبوس، اتوبوس برقی، تراموا، اتوبوس آبی، مترو و قطار استفاده کنید. بلیت الکترونیک سن پترزبورگ حدود 5000 هزار تومان قیمت دارد و شما گردشگران تور روسیه می توانید هر مقدار که تمایل دارید، آن را شارژ نمایید. یکی دیگر از راه هایی که گردشگران تور سن پترزبورگ برای پرداخت هزینه های حمل و نقل عمومی در این شهر می توانند استفاده کنند، استفاده از کارت های گردشگری سن پترزبورگ است. هزینه این کارت حدود 320 هزار تومان می باشد. هزینه حمل ونقل در این شهر به طور خلاصه به شرح زیر است:
بلیت الکترونیک شهر: حدود 5000 تومان، مترو: حدود 4500 تومان، اتوبوس: حدود 7000 تومان، اتوبوس برقی و تراموا: حدود 4000 تومان، اتوبوس آبی: حدود 27000 تومان، قطار: حدود 5500 تومان، تاکسی: حدود 15000 تومان.
یکی دیگر از مواردی که در هزینه سفر به سن پترزبورگ باید مد نظر قرار داد هزینه اقامت است. هزینه اقامت در این شهر هم به انتخاب شما برای انواع هتل بستگی دارد:
هتل های 1 ستاره: بین 100 – 400 هزار تومان
هتل های 2 ستاره: بین 50 – 540 هزار تومان
هتل های 3 ستاره: بین 120 تا 1.400 هزار تومان
هتل های 4 ستاره: بین 200 تا 1.400 هزار تومان
هتل های 5 ستاره: بین 500 تا 2.500 هزار تومان 
درج نظر