سفر به سن پترزبورگ

تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد
چند وقتی بود قصد سفر به سن پترزبورگ در زمان خوب و منتظر یک آفر خوب بودیم تا این که از سایت لحظه آخر آفر ویژه ای را به صورت اتفاقی دیدم و به همسرم پیشنهاد دادم که بریم.تور انتخابی ما ، تور سن پترزبورگ به مدت 8 روز با خدمات صبحانه ، لیدر ،اقامت در هتل همراه با صبحانه بود 8 روز بعد از اقدام پرواز از تهران به سن پترزبورگ داشتیم.
ساعت پروازمون ساعت 6:40 صبح از فرودگاه امام خمینی ایران با پرواز ماهان به سمت فرودگاه سن پترزبورگ بود ، مدت زمان حدود چهار ساعت بود که حدودا ساعت 11 به فرودگاه سن پترزبورگ رسیدیم پس از تحویل چمدون هامون ترانسفر فرودگاه به هتل راس ساعت منتظرمان بود و با برخورد عالی و خونگرمی تمام ما را به هتل Saint petersburg رساند. هتل بسیار خوب و عالی از همه نظر به خصوص پرسنل حرفه ای بود.
توری که انتخاب کردیم همراه با لیدر بود و طبق برنامه قبل از سفر قرار بود همراه با راهنمای سفر از جاذبه های گردشگری سن پترزبورگ دیدن کنیم.
در تمام روز های سفر به سن پترزبورگ مکان های تاریخی مختلفی نظیر گراند پلاس ، موزه آرمیتاژ ، پل نوا ، موزه دالی دیدن کردیم و در اوقال فراغت به مراکز خرید سر می زدیم و از مغازه های که آف زده بودند سوغات خریداری می کردیم اما نکته ای که بود قیمت های لباس به نسبت و به پول ایران گران بود و خیلی نمی شد خرید کرد اما با این حال با چانه زدن و گشتن  و جاهایی که لیدر به ما پیشنهاد کرده بود توانستیم سوغات های به نسبت ارزان تری را پیدا کنیم.
یکی از جذاب ترین قسمت سفر به سن پترزبورگ شرکت در جشنواره وایت نایت بود که برنامه های ویژه ی این جشنواره اجرای موسیقی زنده اپرا و رقص های باله کلاسیک بود که می تونم به جرات بگم رویایی ترین شب زندگیمو گذراندم به هر کسی که قصد سفر به سن پترزبورگ را دارد این جشنواره را به هیچ عنوان از دست ندهند.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به سن پترزبورگ

شقایق آبان 1397
ممنون میشم سفر به سن پترزبورگ در زمان فستیوال هم بگید
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به سن پترزبورگ