رستوران دافنه

وجود زیبایی های بسیاری که در شهر آتن وجود دارد، آن را به یکی از پرطرفدارترین مکان های گردشگری در یونان تبدیل کرده است. به دلیل قرارگیری این شهر در مجاورت دریای اژه، غذاهای دریایی لذیذی در رستوران های آن سرو می شود.
یکی از بهترین رستوران هایی که می توانید در آن انواع غذاهای دریایی و مدیترانه ای را با طعمی دلچسب در فضایی زیبا و دل انگیز میل کنید، رستوران دافنه می باشد. این رستوران سنتی در منطقه پلاکا واقع شده و به سبب ویژگی های ممتازی که دارد، توجه ها را به سوی خود جلب نموده است. رستوران دافنه در محیط یک خانه که ساخت قدیمی دارد، قرار گرفته و قدمت آن به حدود 200 سال پیش باز می گردد. بخشی از این رستوران یونانی در فضای باز می باشد که وجود درختان سرسبز طراوت خاصی را به آن بخشیده و گردشگران تور آتن را به وجد می آورد. این قسمت رستوران مکانی ایده آل در فصل تابستان می باشد که با وجود آب و هوایی دلنواز، لذت غذا خوردن در آن چند برابر می شود. بخش دیگر رستوران دافنه که در محیط سرپوشیده قرار دارد، با نقاشی ها و طراحی های چشم نوازی مزین شده که زیبایی آن را دوچندان کرده است.
فاصله کوتاه آکروپولیس از رستوران دافنه، یکی از دلایل محبوبیت آن به شمار می رود و افراد مشهور زیادی در آن به صرف کردن غذا پرداخته اند. گردشگران تور آتن در این رستوران غذاهایی را می توانند سفارش دهند که شاید در هیچ کجا سرو نشود و تنها در این رستوران طبخ شود، پس می توانید از منوی بی همتای آن بهره ببرید و طعمی ماندگار را تجربه کنید. غذاهایی که میهمانان و گردشگران تور یونان در رستوران دافنه سفارش می دهند با تزئینی زیبا و وسوسه انگیز در اختیار آن ها قرار می گیرد. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما