سراسر فاین داینینگ

امروزه آنتالیا به یک مقصد ایده آل برای گردشگران تور آنتالیا تبدیل شده است که غذا خوردن در طول سفر یک تفریح خوشمزه  در رستوران های متنوع که نشان دهنده ی فرهگ و تاریخ آنان برای گردشگران نیز می باشد.
آنتالیا یکی از مقاصد محبوب برای سفر های تابستانی می باشد که یک روز کامل گردشگری را برایتان به ارمغان می آورد گشتن در سواحل و بازدید از آثار تاریخی آنتالیا و همچنین غذا خوردن در تفریحگاه های ساحلی و انواع رستوران های جوراجور از ماجرا جویی های محبوب این شهر ساحلی می باشد. در این قسمت با یکی از بهترین و خاص ترین رستوران های آنتالیا به نام سراسر فاین داینینگ بیش تر آشنا می شوید.
یکی از مجلل ترین رستوران های آنتالیا که در یکی از مراکز تاریخی در یک خانه ی 300 ساله طراحی و ساخته شده است که آن را از دیگر رستوران ها متمایز می کند.دکوراسیون داخلی این رستوران از مجسمه ها ، اثاثیه و تزیئنات دست ساز دیزاین شده است که هر طرف این رستوران را نگاه کنید یک چیز زیبا به چشمتان می خورد و شما را ترغیب می کند که در کل رستوران ماجراجویی کنید.
در رستوران سراسر فاین داینینگ می توانید در فضای بیرونی و در یک باغ مدیترانه ای بنشینید  از صدای موسیقی زنده پیانو نهایت لذت را ببرید.
منوی رستوران سراسر فاین داینینگ شامل غذا های ترکی و بین المللی که در این میان غذا های پر طرفدار آن می توان به استیک فیله ، پاستای خانگی ، ماهی خار دار پیچیده شده در برگ مو و همچنین دسر های رنگارنگ و وسوسه انگیز نیز اشاره کرد.
اگر به رستوران سراسر فاین داینینگ می روید حتما کباب مخصوص سر آشپز را امتحان کنید ، از نظر قیمت با توجه به کیفیتی که دارد متوسط رو به بالا می باشد اما برای یک بار امتحان ارزش دارد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره سراسر فاین داینینگ

ماهک 3 مهر 97
2
من سراسر فاین داینینگ رو رفتم البته انقدر شلوغ بود که پشیمون شدم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما