سراسر فاین داینینگ

📅 انتشار : 1396/05/26 📅 بروزرسانی : 1401/12/02 ⏱ مطالعه : 3 دقیقه بازدید : 819

رستوران سراسر فاین داینینگ
سراسر فاین داینینگ انتالیا
آدرس سراسر فاین داینینگ
آنتالیا یکی از مقاصد محبوب برای سفر های تابستانی در میان گردشگران می باشد که اغلب مسافران ایران برای تجربه سفر به آنتالیا از تور آنتالیا از تهران استفاده می‌کنند. گشت و گذار در سواحل و بازدید از آثار تاریخی آنتالیا و همچنین غذا خوردن در تفریحگاه های ساحلی و انواع رستوران های جوراجور از ماجرا جویی های محبوب این شهر ساحلی می باشد. در این قسمت با یکی از بهترین و خاص ترین رستوران های آنتالیا به نام سراسر فاین داینینگ بیش تر آشنا می شوید.
یکی از مجلل ترین رستوران های آنتالیا که در یکی از مراکز تاریخی در یک خانه 300 ساله طراحی و ساخته شده است که آن را از دیگر رستوران ها متمایز می کند.دکوراسیون داخلی این رستوران از مجسمه ها، اثاثیه و تزیئنات دست ساز دیزاین شده است که هر طرف این رستوران را نگاه کنید یک چیز زیبا به چشمتان می خورد و شما را ترغیب می کند که در کل رستوران ماجراجویی کنید.
در رستوران سراسر فاین داینینگ می توانید در فضای بیرونی و در یک باغ مدیترانه ای بنشینید  از صدای موسیقی زنده پیانو نهایت لذت را ببرید.
منوی رستوران سراسر فاین داینینگ شامل غذا های ترکی و بین المللی که در این میان غذا های پر طرفدار آن می توان به استیک فیله ، پاستای خانگی ، ماهی خار دار پیچیده شده در برگ مو و همچنین دسر های رنگارنگ و وسوسه انگیز نیز اشاره کرد.
اگر به رستوران سراسر فاین داینینگ می روید حتما کباب مخصوص سر آشپز را امتحان کنید ، از نظر قیمت با توجه به کیفیتی که دارد متوسط رو به بالا می باشد اما برای یک بار امتحان ارزش دارد.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.7 از 5 | از 100 کاربران به سراسر فاین داینینگ