امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به دریاچه های رنگی زیبا

دریاچه های رنگی زیبا

در سر تا سر دنیا دریاچه هایی وجود دارد که هر کدام آن ها از رنگ طبیعی آب فاصله ی زیادی دارد.دریاچه های رنگی زیبا جذابیت زیادی از نظر بازدید کنندگان دارد به همین خاطر در ادامه توریست های عزیز را با دریاچه های رنگی زیبا بیش تر آشنا خواهیم کرد.
 
دریاچه لاگونا ورده
دریاچه لاگونا ورده که به معنای تالاب سبز است در قسمت پایینی آتشفشان لیکانکابود در جنوب غربی دشت های بولیوی واقع گردیده است و یکی از دریاچه های رنگی زیبا به شمار می رود.گردشگران تور لحظه آخری بدانند این دریاچه به چشمه های آب گرم و محیط طبیعی بسیار زیبای خود معروف می باشد.
 
 
بند امیر
در واقع بند امیر زنجیره ای از 6 دریاچه پر عمق بر روی کوه های هندوکش افغانستان می باشد که در سال 2008 این منطقه به عنوان اولین پارک ملی افغانستان اعلام گردید.دلیل تنوع رنگ بند امیر املاح معدنی بینظیر آن می باشد و همچنین این دریاچه از آب های معدنی تشکیل گردیده که از صخره ها و گسل های اطراف تراوش می شود.
 
 
دریاچه پوکاکی
دریاچه پوکاکی به دلیل داشتن رنگ آبی یخی در نیوزلند معروف می باشد.در واقع دریاچه پوکاکی در دهه های گذشته به دلیل عقب نشینی یخچال های آبی تشکیل گردیده است.قابل توجه گردشگران تور لحظه آخری ، این دریاچه دومین دریاچه بزرگ آلپی در حوضه مکنزی می باشد.
 
 
لگونا کلورادا
این دریاچه در نزدیکی مرز شیلی واقع گردیده و رنگ آن به دلیل وجود رسوبات قرمز و رنگدانه های جلبک ها به رنگ قرمز در آمده و زیبایی خیره کننده ای به لگونا کلورادا بخشیده است.به غیر از رنگ منحصر به فرد دریاچه فلامینگو های زیبایی خواهید دید.
 
 
کلیمیتو
آتشفشان کلیمیتو از سه دریاچه تشکیل گردیده که هر کدام آنان رنگ های مختلفی دارد.تیوو نووا رنگ سبز ، تیوو آتا رنگ آبی و تیوو آتا سایه روشن های از رنگ قرمز می باشد.
درج نظر