جاذبه های دیدنی برزیل


مجسمه مسیح
مجسمه مسیح که یکی از جاذبه های دیدنی برزیل می باشد، در شهر ریو دو ژانیرو قرار دارد. این مجسمه که به دست "پل لندوفسکی" ساخته شده در ارتفاعات کوه کورکووادو قرار دارد. این مجسمه که مراحل ساخت آن حدود 9 سال به طول انجامید از بتن و سنگ صابونی ساخته شده و وزن کلی آن حدود 620 تن است.

کلیسا سائو فرانسیسکو
کشور برزیل علاوه بر جاذبه های توریستی مکان های مذهبی معروفی نیز دارد، یکی از این اماکن مذهبی کلیسا سائو فرانسیسکو می باشد که در ایالت باهیا واقع شده است. مراحل ساخت این کلیسا از سال 1708 شروع شد و حدود 15 سال زمان برد تا کامل شود.

ساختمان مارتینلی
ساختمان مارتینلی که یک نمونه دیگر از جاذبه های دیدنی برزیل می باشد برجی 30 طبقه است که در سال 1922 بنا گشته و در سال 1975 مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت. ارتفاع این برج حدود 130 متر است و توسط گیسپه مارتینلی طراحی گشت و همواره مورد توجه گردشگران تور برزیل قرار گرفته است.

جزایر فرناندو د نورونها
جزایر فرناندو د نورونها شامل 21 جزیره می باشد که زیبایی های چشم نواز آن گردشگران تور برزیل را مجذوب خود کرده است. در بین این جزایر، جزیره نورونها اصلی ترین و مهم ترین جزیره می باشد.

شهر اورو پرتو
شهر اورو پرتو یکی از شهرستان های کشور برزیل است که تعداد قابل توجه ای جاذبه تاریخی را در دل خود جای داده است. در این شهر بناهایی با سبک معماری پرتغالی وجود دارد که بسیار تماشایی هستند. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز جاذبه های دیدنی برزیل
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری