امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جاذبه های دیدنی برزیل

جاذبه های دیدنی برزیل

برزیل کشوری توریستی و مدرن است که جاذبه های دیدنی بسیاری دارد که جهانگردان را مجاب می کند تا از نقاط مختلف دنیا به این کشور سفر کنند. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا تعدادی از جاذبه های دیدنی برزیل را شرح دهیم.
مجسمه مسیح
مجسمه مسیح که یکی از جاذبه های دیدنی برزیل می باشد، در شهر ریو دو ژانیرو قرار دارد. این مجسمه که به دست "پل لندوفسکی" ساخته شده در ارتفاعات کوه کورکووادو قرار دارد. این مجسمه که مراحل ساخت آن حدود 9 سال به طول انجامید از بتن و سنگ صابونی ساخته شده و وزن کلی آن حدود 620 تن است.
کلیسا سائو فرانسیسکو
کشور برزیل علاوه بر جاذبه های توریستی مکان های مذهبی معروفی نیز دارد، یکی از این اماکن مذهبی کلیسا سائو فرانسیسکو می باشد که در ایالت باهیا واقع شده است. مراحل ساخت این کلیسا از سال 1708 شروع شد و حدود 15 سال زمان برد تا کامل شود.
ساختمان مارتینلی
ساختمان مارتینلی که یک نمونه دیگر از جاذبه های دیدنی برزیل می باشد برجی 30 طبقه است که در سال 1922 بنا گشته و در سال 1975 مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت. ارتفاع این برج حدود 130 متر است و توسط گیسپه مارتینلی طراحی گشت و همواره مورد توجه گردشگران تور برزیل قرار گرفته است.
جزایر فرناندو د نورونها
جزایر فرناندو د نورونها شامل 21 جزیره می باشد که زیبایی های چشم نواز آن گردشگران تور برزیل را مجذوب خود کرده است. در بین این جزایر، جزیره نورونها اصلی ترین و مهم ترین جزیره می باشد.
شهر اورو پرتو
شهر اورو پرتو یکی از شهرستان های کشور برزیل است که تعداد قابل توجه ای جاذبه تاریخی را در دل خود جای داده است. در این شهر بناهایی با سبک معماری پرتغالی وجود دارد که بسیار تماشایی هستند. 
درج نظر