جزیره های مدیترانه ای

انتخاب جزیره های آرام غالبا یک انتخاب خانوادگی نیست بلکه به دلیل چشم انداز های طبیعی که دارد نقطه مقابل مکان های شلوغ نیز می باشد.جزیره های مدیترانه ای مکانی است که بسیاری از گردشگران اقامت در آن را رویایی می دانند اگر شمام هم از این دسته مسافران هستید در این بخش شما را با چندین جزیره های مدیترانه ای آشنا خواهیم کرد.
 
جزیره سیفنوس
سیفنوس در مجمع الجزایر سیکلیدز واقع گردیده که یکی از جزیره های مدیترانه ای محسوب می گردد که با مسیر های پیاده روی فوق العاده ای که دارد شما را به ساحلی آرام و دیدنی می رساند.
مسئولین بیش از 100 کیلومتر را به خوبی در تابلو ها به نمایش گذاشته اند تا بتوانید به راحتی مسیر مورد علاقه خود را انتخاب نمایید.به عنوان مثال مسیر شماره 4 یک مسیر مدور است که دارای چشم انداز های بکر و دیدنی نیز می باشد.پیشنهاد می کنیم برای صرف شام به سمت آپولونیا بروید و از خوردن غذا های سنتی یونان لذت ببرید.
 
 
جزیره میکنوس
این جزیره در واقع بخشی از جزایر Cyclades نیز می باشد که مساحت کلی آن 85.5 کیلومتر مربع می باشد که بالاترین نقطه ی آن از سطح دریا 341 متراست.در این جزیره 9320 نفر ساکن اند که بزرگ ترین شهر آن میکنوس نام دارد که به آن چورا هم می گویند که به معنای شهر می باشد ، این گونه نام گذاری در یونان زمانی اتفاق می افتد که نام یک جزیره با نام شهر یکسان باشد.
 
 
جزیره لسبوس
این جزیره در قسمت شمال شرقی دریای اژه به مساحت 1632 کیلومتر مربع واقع گردیده و به عنوان سومین جزایر زیبای یونان شناخته شده است.جزیره لسبوس به واسطه تنگه Mytilini ترکیه جدا شده است.
 
 
جزیره کرت
جزیره کرت پر جمعیت ترین و بزرگ ترین جزیره تور یونان است.این جزیره تشکیل دهنده ی بخش بسیار مهمی از فرهنگ و اقتصاد ارثی یونان می باشد که خصوصیات محلی و فرهنگی خود را حفظ کرده است.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره جزیره های مدیترانه ای

هدیه 3 مرداد 97
4
چقدر این جزیره های مدیترانه ای زیباست واسه آرامش جون میده بری چند روز دور باشی
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما