جزایر زیبای یونان
1. جزیره میکونوس یونان :
اگر آن دسته از افرادی هستید که به شب زنده داری علاقه مندین بهترین گزینه برای شما جزیره میکونوس می باشد که از جزایر زیبای یونان به شمار می رود و به دلیل این که این جزیره اصلا خواب ندارد و به طور 24 ساعته زندگی ، کافه و رستوران های آن آماده ی پذیرایی از مسافران می باشد. در این میان تنها نکته ی منفی این جزیره هزینه ی بالا آن می باشد که با جیب پر پول خواهید رفت و بدون پول باز می گردید اما مطمئن باشید که ارزشش را دارد.2. جزیره سانتورینی یونان :
ای جزیره یکی از جزایر زیبای یونان به شمار می رود که به رمانتیک بودن و چشم انداز های بی نظیرش شهرت دارد پس بی دلیل نیست بسیاری از زوج های جوان ماه عسل خود را در این جزیره ی زیبا می گذرانند.یکی از جالب ترین چیز هایی که در این جزیره مشاهده می کنید رفتن به عروسی افراد بومی بدون دعوت می باشد.3. جزیره کرت یونان :
این یکی دیگر از جزایر زیبای یونان حساب می شود که مختص افراد شکمو نیز است. در این جزیره می توانید انواع غذا های لذیذ ، چشم انداز های رویایی ، بنا های تاریخی ، فرهنگ غنی مردم و تاریخ ومردم یونان را از نزدیک مشاهده و با آن آشنا شوید.یکی از دیدنی ترین های این جزیده وجود بنا های باستانی و سازه هایی که قرن پیش باز می گردد در کنار آب های شفاف به چشم می خورد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جزایر زیبای یونان
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.