امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جزایر زیبای یونان

جزایر زیبای یونان

کشور یونان دارای جزیره های کوچک و بزرگی است که به همین سبب باعث جذب بسیاری از گردشگران در فصل تابستانو زمستان شده اما تعداد این جزایر به قدر بالاست که به راحتی شما را برای انتخاب سردرگم می کند به همین دلیل قصد داریم گردشگران تور یونان را با تعدادی جزایر زیبای یونان بیش تر آشنا کنیم.
 
 
1. جزیره میکونوس یونان :
اگر آن دسته از افرادی هستید که به شب زنده داری علاقه مندین بهترین گزینه برای شما جزیره میکونوس می باشد که از جزایر زیبای یونان به شمار می رود و به دلیل این که این جزیره اصلا خواب ندارد و به طور 24 ساعته زندگی ، کافه و رستوران های آن آماده ی پذیرایی از مسافران می باشد. در این میان تنها نکته ی منفی این جزیره هزینه ی بالا آن می باشد که با جیب پر پول خواهید رفت و بدون پول باز می گردید اما مطمئن باشید که ارزشش را دارد.
 
 
2. جزیره سانتورینی یونان :
ای جزیره یکی از جزایر زیبای تور یونان به شمار می رود که به رمانتیک بودن و چشم انداز های بی نظیرش شهرت دارد پس بی دلیل نیست بسیاری از زوج های جوان ماه عسل خود را در این جزیره ی زیبا می گذرانند.یکی از جالب ترین چیز هایی که در این جزیره مشاهده می کنید رفتن به عروسی افراد بومی بدون دعوت می باشد.
 
 
3. جزیره کرت یونان :
این یکی دیگر از جزایر زیبای یونان حساب می شود که مختص افراد شکمو نیز است. در این جزیره می توانید انواع غذا های لذیذ ، چشم انداز های رویایی ، بنا های تاریخی ، فرهنگ غنی مردم و تاریخ ومردم یونان را از نزدیک مشاهده و با آن آشنا شوید.یکی از دیدنی ترین های این جزیده وجود بنا های باستانی و سازه هایی که قرن پیش باز می گردد در کنار آب های شفاف به چشم می خورد.
درج نظر