زیبا ترین پاییزهای دنیا

می توان به جرات گفت یکی از بهترین فصل ها پاییز است حال تصور کنید در این فصل به سمت زیبا ترین پاییزهای دنیا سفر کنید مطمئن باشید سفری رویایی را تجربه خواهید کرد ، به همین دلیل در این قسمت شما را با زیبا ترین پاییزهای دنیا آشنا خواهیم کرد.
 
Sonoma County کالیفرنیای آمریکا
قسمتی از سونوما که در کالیفرنیای آمریکا واقع گردیده در فصل پاییز با ریختن برگ درختان رنگ گرمی را به این محیط می بخشد.در این فصل باید سوار ماشین شد و طول دره سونوما را طی کنید و در ادامه از شیار رودخانه روسی گذشت و به مکانی برسید که گویا خدا دست به قلم شده است.
 
 
جاده Northern New Mexico آمریکا
در این جاده گویا یک فصل وجود دارد و آن هم پاییز است.در قسمت شمالی جاده ی نیو مکزیکو کوهستان راکی وجود دارد که می توانید در طول مسیر دریاچه ، رودخانه سرخ و جنگل را مشاهده و از زیبا ترین پاییزهای دنیا نهایت لذت را ببرید.
 
 
جاده Holmes County ایالت اهایو آمریکا
از درون ایالت اهایو جاده ای باریک می گذرد که اطراف آن مملو از درختان بلوط و افرا است.در این جاده بایستی سوار اسب و درشکه شد و از طبیعت پاییز و دیدن درختان قرمز رنگ نهایت لذت را ببرید.
 
 
Gaspé Peninsula پاییزی در ایالت Quebec تور کانادا
در شهر کبک کانادا جاده ای دیدنی به چشم می خورد که با دیدن برگ قرمز درختان یاد برگ روی پرچم کانادا می افتید.درختان در زمینه ای آبی رنگ دریاچه قرار گرفته است.در اطراف این جاده ی دیدنی دریاچه ای واقع گردیده که می توانید درون آن انواع نهنگ را مشاهده نمایید.
 
 
دره ای پاییزی پرتغال
در قسمت شمالی پرتغال دره ای به نام دره دوورو وجود دارد که از میان آن رودخانه می گذرد.جالب بدانید این رودخانه فصل پاییز را به زیبایی هر چه تمام تر درون خود منعکس می کند به طوری که شما را به سفری در طول رودخانه دعوت می کند.
 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما