کانادا

کشور کانادا در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از ایرانیان قرار گرفته است و سالانه ‏گردشگران زیادی با تور کانادا به این کشور سفر می کنند به همین جهت بر آن شدیم تا ‏در این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با این کشور توریستی در اختیار گردشگران تور کانادا ‏و همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. 
کانادا با دارا بودن مساحتی غالب بر 9 میلیون کیلومتر مربع در آمریکای شمالی واقع شده ‏است و شامل ده استان می باشد.
اگر قصد سفر با تور کانادا را دارید باید بدانید که شهر اتاوا پایتخت این کشور می باشد.
باشد خوب است بدانید که کشور کانادا از نظر مساحت دومین کشور پهناور جهان می ‏باشد و جاذبه های گردشگری متعددی را در خود جای داده است که برخی از آن ها ‏عبارتند از:
گالری تورنتو
پارک ملی بنف و کوه های راکی
برج ‏CN‏
کبک قدیم
شهر ویلسر
ساختمان پارلمان اتاوا
بندر سنت جان سیگنال هیل
خلیج فاندی
پارک ملی گروس مورن
استنلی پارک ونکوور
موزه حقوق بشر کانادا
گردشگران تور کانادا می توانند از تمامی این جاذبه ها دیدن کرده و لحظات خوشی را در ‏کشور کانادا سپری کنند.
علاوه بر جاذبه های گردشگری متعدد در این کشور تفریحات زیادی هم برای گردشگران ‏تور کانادا در نظر گرفته شده است. از بهترین تفریحات موجود در این کشور می توان به ‏پرش از بالای مرتفع ترین قله کانادا، پیاده روی در بالای برج ‏CN، قایقرانی در رودخانه ‏های کانادا و غیره اشاره کرد.
گردشگرانی که با تور کانادا سفر می کنند می توانند اجناس بسیار مرغوب را از مراکز خرید ‏این کشور با قیمت پایین تر تهیه کنند برخی از معروف ترین مراکز خرید این کشور ‏عبارتند از مرکز خرید شروی گاردنز (تورنتو)، مرکز خرید یورک ویل ویلج (تورنتو)، بازار ‏سنت لورنس (تورنتو) و غیره. 
امیدواریم این مقاله در سفر با تور کانادا برایتان مفید واقع شود.

نظرات مردم درباره کانادا

گلی 30 تیر 97
2
من سه سال برای اقامت توی کانادا هزار تا کار و هزینه کردم متاسفانه هیچ جیزیم جور نشد شما برای اقامت کانادا هم کار می کنید؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر