گران ترین ساختمان های لوکس دنیا

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که گران ترین ساختمان های لوکس دنیا کجا هستند ؟این ساختمان ها در جهان روز به روز رو به افزایش می باشد به همین خاطر در این قسمت از لحظه آخر کاربران عزیز را با گران ترین ساختمان های لوکس دنیا آشنا خواهیم کرد.
 
 
مکان ساختمان : مومبای (تور هند) ، ساختمان آنتیلا
رتبه اول گران ترین ساختمان لوکس در دنیا متعلق به یک ساختمان 37 هزار متری در 27 طبقه متعلق به یکی از سرمایه داران مشهور هندی نیز می باشد.این خانه ی رویایی و دیدنی دارای سالن تئاتر با ظرفیت 50 نفر ، سالن یوگا ، استخر و همچنین سه طبقه پارک های عمودی و دارای 500 نفر خدمه می باشد.
 
 
مکان ساختمان : تور فرانسه ، ساختمان لیوپولد
این خانه ی لوکس با مساحت 9500 متر مربع در سال 1931 ساخته و پادشاه بلژیک لیوپولد در آن زندگی می کرد.این  ساختمان دارای زمین فوتبال ، اسکواش ، بولینگ ، تنیس ، 39 سرویس بهداشتی و 25 اتاق خواب نیز می باشد. در حال حاضر این ساختمان خانه بیل گیتس نیز می باشد.
 
 
مکان ساختمان : لندن ، ساختمان ون هاید پارک
این ساختمان لوکس در انگلیس واقع گردیده و دارای 79 اتاق خواب می باشد.جالبه که بدانید هر متر مربع این ساختمان لوکس 11 هزار دلار ارزش دارد.
 
 
مکان ساختمان : نیویورک ، ساختمان گری هامبتونز
رتبه چهارم گران ترین ساختمان دنیا از آن گری هامبتونز نیز می باشد که دارای 29 اتاق و 39 سرویس بهداشتی می باشد.
 
 
مکان ساختمان : کالیفرنیا ، قلعه زیبای هیرست
قلعه زیبای هیرست درست در سال 1919 میلادی ساخته و مالک آن یک سرمایه دار در بخش رسانه نیز می باشد.این کاخ رویایی و لوکس دارای اتاق ماساژ ، باشگاه ورزشی ، سالن تنیس ، آشپزخانه ای بسیار مجهز ، 8 پارکینگ و همچنین دفاتری برای کارکنان کاخ دارد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره گران ترین ساختمان های لوکس دنیا

سینا 10 تیر 97
2
گران ترین ساختمان های لوکس دنیا چقدر خوب و خوندنی بود چقدر گرون ولی...
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما