آتش فشانی به شکل آب

آبفشان هفت رنگ واقع در ایالت نوادا در زمین خصوصی میان بیابانی به نام بلک راک قرار گرفته است.آبفشان هفت رنگ درست در 32 کیلومتری روستایی به نام گرلاک ساخته که آب های گرم خود را تا ارتفاع 1.5 متری خود پرتاپ می کند.در ادامه گردشگران عزیز لحظه آخر را با این آبفشان خارق العاده بیش تر آشنا خواهیم کرد.
 
 
آبفشان هفت رنگ دارای عرض 3 متری می باشد که در حال فوران آب به اطراف خود می باشد به همین خاطر باعث ایجاد چندین حوضچه حدود 30 الی 40 عدد در طراف خود می باشد و همچنان در حال ادامه نیز می باشد.این حوضچه های بزرگ و کوچک امروزه مساحتی حدود 30 هکتار را پوشش داده است.
قابل توجه گردشگران عزیز تور لحظه آخری ، آبفشان هفت رنگ شامل مجموعه ای از فعالیت های معدنی و متفاوت می باشد که در واقع می توان گفت محصول مشترک طبیعت و انسان می باشد.
در واقع در محدوده ی آبفشان قبل از شکل امروزی آن دو آبفشان وجود داشت. در واقع ایجاد این آبفشان دستکاری های انسانی و برای فعالیت های کشاورزی بوده است بدین صورت که پس از حفاری به آبی به دمای 200 درجه ی سانتی گراد می رسند که برای کشاورزی مناسب نبود به همین خاطر آن را بدون دستکاری رها کردند که پس از بر اثر جریان آب های گرم یک کوه کوچک 4 متری از جنس کلسیم ساخته شد.
 
 
آبفشان دوم که با نام آبفشان رقصان شناخته شده به تدریج طی 40 سال انباشته شدن مواد معدنی رشد قابل توجهی کرد.از آن پس از طریق این آبراه ها چندین کوه کوچک در بیابان نوادا به وجود آمد.این آبفشان با جلبک های آب گرم پوشیده شده و به تدریج رنگ های سبز و قرمز به سازه معدنی و طبیعی بخشیده است.
در حال حاضر آبفشان هفت رنگ در زمین فردی به نام تاد جکسیس نیز می باشد که دور زمین خود را حصار و فنس های بلندی کشیده است و به هیچ غریبه ای اجازه ی ورود نمی دهد اما با این حال بسیاری از افراد برای بازدید از این آفشان رنگی جان خود را به خطر می اندازند.
 
 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما