فستیوال های استانبول

سالانه فستیوال های گوناگونی در قسمت های مختلف استانبول برگزار می گردد که مسافران و بازدید کنندگان خاص خود را دارند.این فستیوال ها نظیر فستیوال های موسیقی ، هنری ، ادبی اجتماعی و غیره می باشد به همین دلیل در این مطلب شما را با تعداد مختصری از فستیوال های استانبول آشنا خواهیم کرد.1. برنامه معماران جوانان YAP :
یکی از مجبوب ترین فستیوال های استانبول می باشد که طرفداران آن معماران و ایده پردازان هستند که در این فستیول طرح ها و ایده های خود را برای عموم به اشتراک می گذارند تا مورد استقبال و حمایت قرار گیرند.این فستیوال هر دو سال یکبار در فصل تابستان برگزار می گردد که موزه های مدرن ترکیه مسئول برگزاری آن نیز می باشند.2. راک اند کوک :
راک اند کوک یکی از شاد ترین فستیوال های استانبول می باشد که گردشگران تور استانبول از طرفداران عمده ای این فستیوال به شمار می روند.مهمانان این فستیوال گروه ها بزرگ موسیقی معاصر هستند که در بین جوانان ترک از محبوبیت زیادی برخوردار هستند.درست است که ان فستیوال قدمت زیادی ندارد اما گردشگرن و به خصوص جوانان ترک برای برگزاری این جشنواره روز شماری می کنند.3. فستیوال آکبانک جاز :
 آکبانک جاز یکی از مشهور ترین فستیوال های استانبول که سالانه تعداد زیادی مسافرین علاقه مند به موسیقی در این جشنواره شرکت می کنند. این فستیوال به مدت 20 سال است که با بهترین گروه های موسیقی به مدت 18 روز در استانبول برگزار می گردد و طرفداران خاص خودش را دارد.4. فستیول طراحی در استانبول :
محل برگزاری این فستیوال پارک کوچوک چیفتیک می باشد که هنرمندان به مدت 5 روز آثار و طراحی های ارزشمند خود را برای مردم به معرض نمایش می گذارند.گردشگران می توانند از این نمایشگاه دیدن و همچنین در کنفرانس های مختلف هم شرکت کنند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز فستیوال های استانبول
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
هانیه 20 خرداد 1397
0
فستیوال معماران جوان خیلی جذابه حتما برید و ببینید.
زهرا 4 شهریور 1397
2
من از فستیوال های استانبول راک اند کوک رو خیلی دوست دارم البته همه ی این ها بستگی به سلیقه ی هر شخصی داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری