امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جاذبه های گردشگری پرتغال

جاذبه های گردشگری پرتغال

کشور پرتغال در جنوب غربی آسیا واقع شده است که با جاذبه های گردشگری متنوع شامل سواحل ، شهر های دیدنی با معماری های بی نظیر به مقصد گردشگری مناسبی تبدیل شده است. در این قسمت قصد داریم شما را با چندین جاذبه های گردشگری پرتغال آشنا کنیم تا بیش تر با این کشور زیبا آشنا شوید.1. بازدید از شهر لیسبون :
لیسبون ، پایتخت پرتغال یکی از زیبا ترین و دیدنی ترین شهر پرتغال می باشد. در این شهر می توانید غذا های محلی خوشمزه میل کنید و از گشت و گذار در خیابان های این شهر نهایت لذت را ببرید.جالب است بدانید این شهر بسیار کوچک می باشد و می توانید با پای پیاده جای جای جاذبه های گردشگری پرتغال تماشا کنید.اگر به به این شهر سفر می کنید قلعه سنت جرج ، غذا های محلی و کلیسا های قدیمی را تجربه و از دست ندهید.2. بازدید از کلیسای تاریخی Batalha :
این کلیسای تاریخی در سال 1388 میلادی ساخته شده است و در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت گردیده و سالانه گردشگران زیادی که به لیسبون سفر می کنند یک روز را برای بازدید از این شاهکار معماری در نظر می گیرند و معمولا از لیسبون با اتوبوس به سمت این کلیسای زیبا می آیند که هزینه ی آن 10 تا 23 یورو نیز می باشد همچنین هزینه ی ورودی کلیسا 6 یورو است ، البته در اول ماه ها در روز های یکشنبه تا قبل از ظهر بازدید آن رایگان می باشد.این مجموعه زیبا به سبک معماری گوتیک ساخته شده و همه روزه از ساعت 9 صبح تا 5 عصر در زمستان ها و در تابستان ها تا ساعت 6:30 عصر باز می باشد.3. بازدید از شهر اوورا :
یکی دیگر از جاذبه های گردشگری پرتغال ، شهر تاریخی اوورا می باشد که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.در این شهر دیدنی و تاریخی بنا های قدیمی و متعددی به چشم می خورد که از اصلی ترین آن می توان به معبد دایانا اشاره کرد.همچنین یکی دیگر از دیدنی های مشهور شهر اوورا میدان Praça do Giraldo می باشد که بسیار جالب و دیدنی است.4. جزایر آزور :
جزایر آزور یکی از جاذبه های گردشگری پرتغال می باشد که در فاصله ی 1500 کیلومتری لیسبون و در اقیانوس اطلس واقع شده است.اگر قصد دارید به این جزیره بروید می توانید با پرواز دو ساعته از لیسبون خود را به این جزیره زیبا برسانید. هر کدام از این 9 جزیره مکانی عالی با چشم انداز های منحصر به فرد مکانی مناسب برای لذت بردن در آرامش و طبیعت سواحل می باشد که به هر گردشگر تور پرتغال این جزایر را پیشنهاد می کنیم.

نظرات مردم درباره جاذبه های گردشگری پرتغال

وارش 13 آبان 97
4
همه ی جاذبه های گردشگری پرتغال زیبا و هر کدام از آن ها دیدنی هستند
درج نظر