ساختمان های زیر آب

هنر ساخت در زیر آب شاید شما شگفت زده کند که چگونه می توانند ساختمان های مختلفی را زیر آب بنا کنند.در کشور های مختلف ساختمان های زیر آب وجود دارد که هر کدام آن ها شما را متعجب خواهد کرد.در ادامه گردشگران عزیز را با ساختمان های زیر آب بیش تر آشنا خواهیم کرد.
 
در حالی که هنوز ساخت و ساز ها زیر آب رواج پیدا نکرده است ، شاهد بزرگ ترین رستوران زیر آب در مالدیو و ساختمان های شناور در دبی هستیم.
 
 
گردشگران تور ایتالیا توجه داشته باشند ، اولین گلخانه در زیر آب توسط یک شرکت بسیار معروف ساخته شد.این گلخانه که در کشور ایتالیا واقع گردیده که در آن تعداد زیادی گیاه پرورش می دهند.
 
 
هتل فلوریدا یکی از ساختمان های زیر آب به شمار می رود که از 12 اتاق خواب ، سالن و یک رستوران بزرگ تشکیل شده است.این ساختمان تا به حال در حد طراحی است زمانی که ساخته شود هزینه ی اقامت آن در هر شب بین 3 الی 6 هزار دلار می باشد.
 
 
گردشگران تور مالدیو توجه داشته باشند که اولین رستوران زیر آبی دنیا در مالدیو ساخته شده است.گردشگران و بازدید کنندگان زمانی که وارد رستوران می شوند می توانند نمایی فوق العاده زیبایی از اقیانوس را مشاهده نمایند.
 
آپارتمان های شناور دبی در حال حاضر در حد طرح است و ساخته نشدند.این خانه های دیدنی سه طبقه هستند که دور تا دور آن شیشه ایست.در آینده قصد دارند 42 آپارتمان ساخته شود که هر کدام از آن ها 1.8 میلیون دلار قیمت دارند.
 
 
این هتل زیبا و رویایی در کشور تانزانیا قرار گرفته است.هتل را به سبک معماری آفریقایی طراحی کرده اند که یک اتاق خواب زیر آب دارد و هزینه ی اقامت هر شب در این هتل 1200 دلار هزینه دارد.
 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما