Lahzeakhar.com

تور مالدیو

امتیاز 5 از 5 | از 1283

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در ادامه صفحه تور مالدیو می توانید لیستی از به روز ترین تورهای مالدیو آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


مالدیو کشوری است جزیره‌ای که در اقیانوس هند واقع شده و پایتخت آن ماله است. جمعیت مالدیو چیزی بالغ بر 420 هزار نفر و واحد پول آن روفیه است. زبان رسمی این کشور دیوهی نام دارد که زبانی هند-اروپایی و دین رسمی این کشور اسلام است، پیروی از ادیان دیگر درانظار عمومی ممنوع و قابل پیگرد قانونی است.
بهترین زمان برای سفر گردشگران تور مالدیو بین ماه های مهر تا خرداد می باشد. آب و هوای مالدیو در اکثر ماه های سال آفتابی است، متوسط دمای مالدیو در تمام ماه های سال حدود 25 تا 30 درجه سانتی گراد می باشد، بنابراین گردشگران تور مالدیو دمای هوای مطبوعی را در تمام طول سال تجربه خواهند کرد. فصل تابستان بهترین زمان برای سفر به کشور مالدیو است، گفتنی است تابستان فصل بارش باران های موسمی می باشد از این رو گردشگران تور مالدیو که به باران علاقه ندارند از سفر به مالدیو در فصل تابستان اجتناب کنند، .در این فصل هوا مرطوب نیست و بهترین فصل برای اقامت در مالدیو می باشد، البته در این فصل قیمت هتل های مالدیو ارزان تر می شود و می توان با قیمت کمتری با تور مالدیو سفر کرد. اشیا و محصولات لاکی، مدل‌های کوچک قایق‌های بادبانی، صنایع دستی چوبی، حصیربافی، اشیای ساخته شده با پوست نارگیل، طناب‌های ساخته شده از الیاف، زیوآلاتی از جنس مرجان و مروارید سوغاتی معروف کشور مالدیو است که گردشگران تور مالدیو می توانند این اشیا را خریداری کرده و به کشور خود ببرند.
از جاذبه های گردشگری این کشور می توان به مرداب های صاف و زلال و کم عمق فیروزه ای رنگ، مسجد جامع ماله، موزه ی ملی، مولی آگه، مجموعه جزایر مرجانی اشاره کرد که این مکان ها، تفرجگاه بسیار مناسبی برای گردشگران تور مالدیو می باشد. برای اینکه با جاذبه های گردشگری مالدیو بیشتر آشنا شوید با تور مالدیو به این کشور پر جاذبه سفر کنید و از جاذبه های آنجا دیدن فرمایید.

نظرات کاربران

محسن حبیبی زاده فروردین 1398
13 نفر پسندیدند
تماس بگیرید تا دیر نشده 😋
ثمن مرداد 1397
14 نفر پسندیدند
برادر من پارسال با تور مالدیو رفته بود سفر و از جاذبه های اونجا کلی تعریف می کرد.
محمد مرداد 1397
12 نفر پسندیدند
من پارسال تو فصل تابستون با تور مالدیو رفتم سفر خیلی ارزون بود.
نیکی تیر 1397
10 نفر پسندیدند
من عاشق تور مالدیو هستم یعنی نمیدونم مگه بهتر از اونجام داریم ؟ آدم عکساشو میبینه لذت میبره چه برسه که اونجا باشه
عطیه تیر 1397
16 نفر پسندیدند
تور مالدیو ته آرامشه من عاشق مالدیوم اما خب هتل های داخل آبش که معرکست