شهر های رنگی جهان

از نظر علمی رنگ رابطه ی مستقیمی با خلق و خوی احساسات افراد دارد به طور مثال رنگ های شاد و پر جنب و جوش باعث تحریک انسان و افزایش ضربان قلب انسان می شود.در این میان شهر های رنگی جهان وجود دارد که می توان به طور مستقیم خلق و خوی مردمان آن را دید.در ادامه گردشگران عزیز را با شهر های رنگی جهان بیش تر آشنا خواهیم کرد.
ریودوژانیرو در برزیل
این شهر زیبا و دیدنی که در سال 2016 میزبان المپیک تابستانی بود و یکی از شهر های رنگی جهان به شمار می رود. در این شهر می توانید جاذبه های توریستی فروانی از جمله ، مجسمه مسیح ، کارناوال ریو و ساحل کوپاکابان نیز اشاره کرد.البته گردشگران تور برزیل بدانند که کلان شهر برزیل دارای محله های کوچک و رنگی زیادی می باشد.

شهر سینکو تره در ایتالیا
شهر سینکو تره در قسمت شمالی ایتالیا واقع شده که البته شهر به حساب نمی آید بلکه قسمتی از شهر محبوب ریوی یرا در ایتالیا محسوب می گردد.به طور کلی این بخش از 5 روستا تشکیل شده که خانه های رنگی رنگی آن بر روی زمینی نا هموار ساخته شده است.

بارسلونا در اسپانیا
این شهر با خانه های رنگی رنگی توسط معمار سر شناس آنتونی گودی قرن بیستم طراحی گردیده است.بارسلونا پایتخت منطقه خود مختار کاتولونیا در اسپانیا واقع شده است.

شهر اولد سان جوان در پورتوریکو
در واقع این شهر یک جزیره کوچک است که در امتداد سواحل شمال پورتوریکو قرار گرفته است.این شهر 56 کیلومتر از سرزمین پورتوریکو فاصله دارد و از قدیمی ترین شهر هایست که در داخل این کشور مستقر گردیده است.

شهر جادپور در هند
شهر جادپور شبیه به روستای اسمورف است.جادپور که یکی از شهر های رنگی جهان محسوب می گردد در ایالت راجستان هند واقع گردیده است.در این شهر خانه های آبی درخشان و زیبایی به چشم می خورد.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما