امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به صرفه جویی هزینه سفر به بلغارستان

صرفه جویی هزینه سفر به بلغارستان

قابل توجه گردشگران تور بلغارستان ، اگر قصد سفر به این کشور را دارید لحظه آخر را تا انتها دنبال نمایید تا با رعایت نکاتی باعث صرفه جویی هزینه سفر به بلغارستان خواهد شد تا از سفر خود نهایت لذت را با کمترین هزینه ممکن ببرید.1. سفر در فصل کم گردشگر :
قابل توجه مسافران تور بلغارستان ، از ماه ژوئن تا سپتامبر از شلوغ ترین فصل های پر گردشگری می باشد که به دلیل این شلوغی قیمت بلیط و هزینه هتل ها و مکان های اقامتی به بالا ترین نرخ موجود می رسد. در نتیجه بهترین زمان سفر برای کسانی که نمی خواهند زیاد هزینه کنند سفر در ماه های خلوت سال می باشد اما اگر قصد استفاده از ساحل بلغارستان را دارید این راهکار زیاد موثر نمی باشد.

2. گشتن در طبیعت و فضای سبز کشور بلغارستان :
بلغارستان دارای موزه های زیاد و جالبی می باشد اما اگر نمی خواهید برای دیدن جاذبه های گردشگری بلغارستان زیاد هزینه کنید مکان هایی مانند سواحل ، پارک ها و قدم زدن در گردشگاه های مختلف را پیشنهاد می کنیم.

3. شرکت در تور های پیاده روی :
یکی دیگر از راه های صرفه جویی هزینه سفر به بلغارستان شرکت در این نوع تور ها می باشد ، این نوع تور ها از جلوی کلیسا جامعه همه روزه از ساعت 6 بعد از ظهر شروع می شود البته در فصل زمستان این تور ها محدود تر می گردد. تور های پیاده روی بهترین راه برای سر زدن به جای جای بلغارستان و تماشای این کشور زیبا و آثار تاریخی و نوع معماری نیز می باشد و همچنین هزینه ای هم برایتان ندارد.

4. پرهیز از ساحل سان بیچ :
بلغارستان دارای سواحل مختلف می باشد که در این میان ساحل سان بیچ از شلوغ ترین و پر طرفدار ترین و همچنین گران ترین سواحل بلغارستان به شمار می رود اما اگر ساحل دیگری را انتخاب نمایید هزینه ای را از دست نمی دهید.

5. میل کردن غذا در نانوایی ها :
در بلغارستان نانوایی ها علاوه بر نان غذا های بلغاری به مشتریان عرضه می کند که می توانید در این مکان اسنک های محلی ارزان قیمتی را تهیه و میل کنید.

نظرات مردم درباره صرفه جویی هزینه سفر به بلغارستان

رویا 13 آبان 97
4
مطلبتون در مورد صرفه جویی هزینه سفر به بلغارستان خیلی خوب و مفید بود
درج نظر