عجیب و غریب ‌ترین آئین ‌های‌ مذهبی هندوها

📅 انتشار : 1394/11/21 📅 بروزرسانی : 1401/11/19 ⏱ مطالعه : 4 دقیقه بازدید : 492

فستیوال بانی در آندرا پرادش

قدمت برگزاری این مراسم عجیب و در عین حال دردناک به صد سال قبل باز می گردد که به مناسبت یادبود الهه هند باستان برگزار می شود. حال این سوال برای گردشگران تور هند پیش می آید که این مراسم چگونه برگزار می شود؟ مردم زیادی از ایالت های کارناتاکا و آندرا پرادش در عبادتگاهی جمع می شوند و با چوب هایی که در دست دارند بر سر یکدیگر می زنند. البته ناگفته نماند در این میان تعدادی زیادی از افراد مجروح و حتی کشته می شوند.
 
فستیوال بانی در آندرا پرادش

رقص ببر ها در کرالا

فستیوال رقص ببر ها که طرفداران بسیاری هم دارد هر ساله در یکی از شهر های هندوستان یعنی کرالا برگزار می شود. در این فستیوال پر هیاهو هنرمندان زیادی لباس های رنگی و مختلفی بر تن می کنند و همچنین بدن ها و صورت های خود را با نقاشی به شکل ببر در می آورند و در خیابان های کرالا مشغول آواز و رقص می شوند.
 
رقص ببر ها در کرالا

فستیوال شترهای پوشکار در راجستان

قابل توجه گردشگران تور لحظه آخری، این فستیوال هر ساله در ماه نوامبر به همراه 50 هزار شتر با صاحبان خود که به زیبایی آنان را تزئین کرده اند به مدت 5 روز برگزار می شود. فستیوال فقط به این ختم نمی شود بلکه آن را با جشن هایی همچون شعبده بازی، آواز، رقص، آکروبات، و مارگیری رنگ و لعاب می دهند و در این میان هم شتر ها به فروش می رسند.
سفر به شهر زیبای هند و تماشای عمارت های باستانی و زیبای این کشور

راه رفتن در میان آتش در تامیل نادو

مراسمی که امروزه به کشور های سریلانکا، سنگاپور و آفریقای جنوبی هم راه یافته است راه رفتن در میان آتش می باشد که اصالت آن از تامیل نادو هندوستان می باشد. آنان با انجام این کار فکر می کنند نعمات خداوندشان به آن ها زیاد می شود.
 
راه رفتن در میان آتش در تامیل نادو
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از 100 کاربران به عجیب و غریب ترین آئین های مذهبی هندوها