پرواز کیش مسکو

معاون میراث فرهنگی و گردشگری کشور در طی بیانیه ای، با اشاره کردن به راه اندازی پرواز کیش مسکو به صورت مستقیم، از انجام مذاکره ای برای برگزاری پرواز مستقیم مسکو به سمت جزایر قشم و کیش خبر داد و اعلام کرد که این مذاکره به منظور سفر مسلمانان مسکو بوده که قصد سفر به ایران را دارند و تعدادشان هم کم نیست.

وی به همراه جمعی از مدیر عاملان دفاتر مسافرتی، برگزار کنندگان تور و فعالین در بخش گردشگری، به جهت تشخیص و ارزیابی و همچنین ارتقاء همکاری مابین ایران و روسیه، در بیست و سومین روز دی ماه به کشور روسیه سفر می نماید.

مرتضی رحمانی موحد در این رابطه اعلام داشت که یکی از اهداف مهم گردشگری ما کشور روسیه می باشد. مردمان این کشور ایران را شناخته و مایل به سفر به کشورمان هستند، چرا که خود دارای یک اقلیم آب و هوایی سرد بوده و تجربه ی یک اقلیم گرم و معتدل، همچون جزیره ی کیش برایشان بسیار جالب است و از سفر به آن استقبال می نمایند.

کشورمان ایران دارای ظرفیت لازم است تا نیاز های گردشگران و مسافرین روسیه را برطرف سازد. وی در ادامه گفت: مردم مسلمان بسیاری در روسیه وجود دارند که خواهان سفر به کشورمان اند و می خواهند ظرفیت های فرهنگی، زیارتی و تاریخی ایران را از نزدیک دیده و می خواهند پرواز کیش مسکو را تجربه کنند.

همچنین با توجه به تحولاتی که اخیرا در مناسبات کشورمان با باقی کشور ها رخ داده، یک فضای مثبت تعامل مابین برخی از مدیر عاملان دفاتر مسافرتی و بخش خصوصی گردشگری و برگزار کنندگان تور ها ایجاد نموده ایم و در تاریخ بیست و سوم دی ماه به سمت روسیه سفر می کنیم.

سفر ما با هدف برسی راهکار و همچنین تشخیص و شناسائی ظرفیت های موجود بوده تا بتوانیم همکاریمان را در حوزه ی گردشگری مابین دو کشور افزایش دهیم. همچنین تمامی تسهیلات و مشکلاتی که در زمینه ی کردشگری، در سفر به کشور روسیه موجود است را در نظر گرفته و آن ها را برسی می کنیم.

همچنین ارائه نمودن تسهیلات حوزه ی حمل و نقل را در سفرمان در نظر می گیریم. البته ناگفته نماند که ایرلاین ماهان در نظر دارد تا به زودی و به صورت مستقیم پرواز کیش مسکو و قشم مسکو را راه اندازی کند و در این رابطه ما با طرف روس خود درباره ی برگزاری پرواز کیش مسکو به صورت مستقیم بحث کرده و تبادل نظر خواهیم نومد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پرواز کیش مسکو

میثاق 23 دی 94
0
چقدر خوووب در زمینه گردشگری ایران پیشرفت زیادی داره می کنه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای کیش

تور کیش 11 آبان 99
3 شب
تابان تابان
وارش وارش
سیف گشت
11 آبان - 14 آبان

تور کیش از اصفهان 9 و 17 آبان 99
3 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
اسطوره بیستون
17 آبان - 20 آبان

تور کیش 9 آبان 99
3 شب
کیش ا ... کیش ایر
کیش ا ... کیش ایر
گردشگر زمان
9 آبان - 12 آبان

تور کیش 8 و 9 آبان 99
4 شب
وارش وارش
زاگرس زاگرس
ندا پرواز
9 آبان - 13 آبان

تور کیش 7 و 8 آبان 99
4 شب
وارش وارش
زاگرس زاگرس
قصر آریا
7 آبان - 12 آبان

تور کیش 11 و 12 آبان 99
3 شب
وارش وارش
زاگرس زاگرس
قصر شایان
11 آبان - 15 آبان

تور کیش 6 و 7 آبان 99
3 شب
زاگرس زاگرس
سپهران سپهران
قصر شایان
7 آبان - 10 آبان

تور کیش 6 و 7 آبان 99
3 شب
زاگرس زاگرس
کیش ا ... کیش ایر
آرشین پرواز
6 آبان - 10 آبان

تور کیش 6 و 7 و 9 آبان 99
3 شب
وارش وارش
کیش ا ... کیش ایر
ندا پرواز
7 آبان - 10 آبان

تور کیش 9 و 10 آبان 99
4 شب
آتا آتا
زاگرس زاگرس
قصر شایان
9 آبان - 14 آبان
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما