پرواز کیش مسکو

وی به همراه جمعی از مدیر عاملان دفاتر مسافرتی، برگزار کنندگان تور و فعالین در بخش گردشگری، به جهت تشخیص و ارزیابی و همچنین ارتقاء همکاری مابین ایران و روسیه، در بیست و سومین روز دی ماه به کشور روسیه سفر می نماید.

مرتضی رحمانی موحد در این رابطه اعلام داشت که یکی از اهداف مهم گردشگری ما کشور روسیه می باشد. مردمان این کشور ایران را شناخته و مایل به سفر به کشورمان هستند، چرا که خود دارای یک اقلیم آب و هوایی سرد بوده و تجربه ی یک اقلیم گرم و معتدل، همچون جزیره ی کیش برایشان بسیار جالب است و از سفر به آن استقبال می نمایند.

کشورمان ایران دارای ظرفیت لازم است تا نیاز های گردشگران و مسافرین روسیه را برطرف سازد. وی در ادامه گفت: مردم مسلمان بسیاری در روسیه وجود دارند که خواهان سفر به کشورمان اند و می خواهند ظرفیت های فرهنگی، زیارتی و تاریخی ایران را از نزدیک دیده و می خواهند پرواز کیش مسکو را تجربه کنند.

همچنین با توجه به تحولاتی که اخیرا در مناسبات کشورمان با باقی کشور ها رخ داده، یک فضای مثبت تعامل مابین برخی از مدیر عاملان دفاتر مسافرتی و بخش خصوصی گردشگری و برگزار کنندگان تور ها ایجاد نموده ایم و در تاریخ بیست و سوم دی ماه به سمت روسیه سفر می کنیم.

سفر ما با هدف برسی راهکار و همچنین تشخیص و شناسائی ظرفیت های موجود بوده تا بتوانیم همکاریمان را در حوزه ی گردشگری مابین دو کشور افزایش دهیم. همچنین تمامی تسهیلات و مشکلاتی که در زمینه ی کردشگری، در سفر به کشور روسیه موجود است را در نظر گرفته و آن ها را برسی می کنیم.

همچنین ارائه نمودن تسهیلات حوزه ی حمل و نقل را در سفرمان در نظر می گیریم. البته ناگفته نماند که ایرلاین ماهان در نظر دارد تا به زودی و به صورت مستقیم پرواز کیش مسکو و قشم مسکو را راه اندازی کند و در این رابطه ما با طرف روس خود درباره ی برگزاری پرواز کیش مسکو به صورت مستقیم بحث کرده و تبادل نظر خواهیم نومد.

نظرات مردم درباره پرواز کیش مسکو

میثاق 23 دی 94
0
چقدر خوووب در زمینه گردشگری ایران پیشرفت زیادی داره می کنه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر