رسم های مذهبی عجیب در دنیا

رسم های مذهبی عجیب در دنیا وجود دارد که شاید هضم چنین مراسمات و حرکاتی برایتان سخت باشد به همین دلیل قصد داریم شمار را با تعدادی از رسم های مذهبی عجیب در دنیا آشنا نماییم تا شاید آن را باور کنید.
انداختن آب دهان در قبیله ماسای
یکی از رسم هایی که می بایست کاربران تور لحظه آخری بدانند، انداختن آب دهان است. این افراد در تعطیلات مذهبی کودکان تازه به دنیا آمده را بغل می کنند و روی بدن آنان آب دهان پرتاب می کنند. آنان فکر می کنند با انجام این کار کودکان خود را از هر بد شانسی دور می کنند.

غذا دادن به مرده ها
به طور کلی رومی ها سنت های عجیبی دارند ، دادن غذا به مرده ها از قدیمی ترین رسم های مذهبی آن ها است که افراد معتقد، به مومیایی مردگانی را که دوستشان دارند به وسیله ی نی غذا می دهند.

خوردن مرده
یکی از عجیب ترین و در عین حال می توان گفت چندش آور ترین رسومات خوردن مردگان است که این کار را قبیله ای به نام Aghoris   انجام می دهند. این قبیله اعتقاد دارند مردگان هدیه آنان هستند به همین دلیل در مکان هایی زندگی می کنند که مردگان را می سوزانند.

زندگی با مرده
توریست های تور اندونزی بدانند، گروه خاصی در اندونزی زندگی می کنند که عجیب ترین رسم آنان زندگی با مرده گان می باشد. آنان معتقدند زمانی که انسان از دنیا می رود تا زمانی که او را به خاک بسپارند روحشان زنده است.

پرتاب بچه
پرتاب کردن کودکان به دسته ای از قبیله ای در هند باز می گردد که به دلایل خاص و یک سری از اعتقاداتی که دارند کودکان خرد سال خود را از فاصله ای به ارتفاع 50 فوتی پرتاب می کنند. لازم به ذکر است که در هنگام پرتاب کودک افرادی پایین نشسته اند تا با پارچه هایی که در دست دارند کودکان را بگیرند تا آسیبی نبینند.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما