توسکانی

یکی از زیبا ترین مناطق گردشگری ایتالیا توسکانی می باشد که مکانی ایده آل و مناسب برای طبیعت گردی ، مطالعات تاریخی و تفریح می باشد که سالانه میلیون ها گردشگر را از سراسر دنیا به سمت خود جذب کرده است و به دلیل زیبایی خاصی که دارد در میان گردشگران بسیار محبوب می باشد. در ادامه با این منطقه دیدنی بیش تر آشنا خواهید شد.
 
 
توسکانی با مساحت بالغ بر 23 هزار کیلومتر مربع در مرکز ایتالیا واقع شده است ، گردشگرانی که برای دیدن این منطقه سفر می کنند می توانند در کلبه های که به نام Agriturismo  معروف می باشند اقامت کنند و از سفر خود نهایت لذت را ببرند. این کلبه ها در واقع خانه های روستایی می باشد که در میان باغ های زیتون و انگور ساخته شده اند و روستاییان این کلبه ها را با قیمت های ارزران کرایه می دهند.
سالانه میلیون ها گردشگر از منطقه توسکانی دیدن می کنند و به همین دلیل است که در صنعت توریسم با نامی آشنا در میان اغلب مردم جای گرفته است و به جرات می توان گفت اکثر طبیعت گردان با این منطقه آشنا هستند.
 
 
منطقه شگفت انگیز Apuan alps و دریاچه orbetello lagoon و همچنین بسیاری دیگر از مناطق حفاظت شده طبیعی که در تور ایتالیا وجود دارد زیستگاه انواع پرندگان و گیاهان می باشد.
در سراسر منطقه توسکانی روستا های قرون وسطایی ، ساختمان های باستانی و کلیسا های قدیمی علاقه مندان به فرهنگ و تاریخ را به سمت خود جذب می کنند. از مناطق معروف توسکانی می توان به سیه نا ، پیزا و لوکا می باشد که برج پیزا از برج های معروف جهان در این منطقه قرار دارد.
 
 
اگر با تور اروپا به ایتالیا سفر می کنید از جای جای این منطقه سرسبز و بکر دیدن نمایید ، برای رفتن به منطقه توسکانی می توانید از فرودگاه پره تولا در شهر فلورانس و فرودگاه گالیله واقع در شهر پیزا استفاده نمایید. همچنین با استفاده از اتوبوس ، قطار و خودرو می توانید وارد ایم منطقه زیبا بشوید و در طول مسیر از مناظر زیبا و بکر این منطقه لذت تمام را ببرید.
 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره توسکانی

دایان 12 آبان 97
4
توسکانی فوق العاده زیبا و دیدنی هست یک دریاچه های شبیه به باداب سورت داره که عالیه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما