ساحل استرومی

فصل زمستان با تمام سرمایی که دارد زیبایی خاصی را در خود نهفته است ، بعضی از نقاط هستند که در فصل زمستان دیدنی و تماشایی می شوند دریاچه میشیگان در ساحل استرومی یکی از این مکان ها می باشد که هر ساله با هزارن گلوله های یخی به صورت طبیعی شکل خاصی به این دریاچه می دهد و توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند.با ما همراه باشید تا در این مطلب با این دریاچه عجیب و غریب آشنا شوید.
 
 
دریاچه میشیگان در ایالات متحده آمریکا ، در ساحل استرومی و در شمال تالین واقع شده است که در فصل زمستان گلوله های زیادی از یخ در این دریاچه مشاهده می شود که این گلوله ها از چند سانتی متر تا نیم متر پهنا دارند.
دلیل به وجود آمدن این پدیده در ساحل استرومی کاملا طبیعی بوده است به صورتی که وقتی تکه یخ های کوچک و بزرگ روی دریاچه ترک می خورند به همراه امواج از این سو به آن سو می روند و با لایه یخ ها و برف های دیگر پوشش جدیدی را تشکیل می دهند و درنهایت مثل یک توپ گرد در می آیند که اندازه های آن متغیر می باشد و در آخر امواج آن قدر این تکه های توپی را صیقل می دهد و زمانی که به ساحل می رسد مرواریدی و براق به نظر می رسند.
 
 
طبق خبرگزاری اشپیگل آلمان همانند پدیده ساحل استرومی در خلیج فلاند هم مشاهده شده است که پدیده و  وضعیت مشابهی با این ساحل دارد. تشکیل این توپ ها ظاهرا به یک مسیر مسطح و بدون شیب دارد که این گلوله ها به این گردی را تشکیل دهند و باز هم با جادو خود خیلی ها رو حیرت زده کرده است. دنیای ما دنیایی با عجایب زیاد روز به روز ما را حیرت زده می کند و تمامی این عجایب فقط می تواند ساخته خداوند بزرگ باشد.
 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما