کتابخانه جورج پی بادی

📅 انتشار : 1396/02/11 📅 بروزرسانی : 1396/02/11 بازدید : 1595
 
 
این کتابخانه با اطاقی طولانی و 5 طبقه بالکن آهنی زیبا و معماری خاص حال و هوای بسیار زیبایی به این مجموعه داده است و در نگاه اول چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند و از عظمت این ساختمان به وجد می آیید.
این مجموعه بزرگ شامل منابعی از قبیل تاریخ انگلیس و آمریکا ، ادبیات انگلیسی و آمریکایی ، زندگینامه ، موضوعات باستان شناسی، سبک و هنر و معماری انگلیسی ، زبان های رومی و یونانی ، جغرافیا و منابع جغرافیایی نیز می باشد.
خدماتی که کتابخانه ارائه می دهد : بازدید از موزه باستان ، صدور کارت کتابخانه ، استفاده از رایانه و اینترنت ، رزرو اتاق مطالعه ، استفاده از آرشیو روزنامه های کتابخانه ، شرکت در دوره های مختلف زبان انگلیسی ، تشکیل و برگزاری نشست ها برای گروه های نقد و بررسی کتاب ها و خدمات مختلف به کودکان ارائه می گردد.
در کتابخانه جورج پی بادی بخش کتابخانه الکترونیک دارد که امکاناتی از قبیل : کتاب های الکترونیکی ، روزنامه های محلی ، مقالات مجله ها ، کتاب های گویا ، دوره های آموزشی مختلف برای  طراحی کتاب های گویا و آموزش بارگیری ، پایگاه اطلاعاتی و فهرست آنلاین منابع را برای کاربرانش فراهم کرده است.
همچنین زوج های جوان با پرداخت 1000 دلار می توانند مراسم ازدواج باشکوهی را در این کتابخانه برگزار کنند کافیست برای این کار به کتابخانه رفته و کتابخانه را در تاریخ مورد نظر رزرو نمایند.
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.6 از 5 | از 100 کاربران به کتابخانه جورج پی بادی